Print »  

„Convene“ Vilnių atveria tarptautinių renginių organizatoriams

2018-01-17

Vasario 14–15 dienomis Vilniuje lankysis daugiau nei pusantro šimto didžiausių Europos renginių organizatorių, besidominčių galimybėmis mūsų regione organizuoti verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus renginius. Į Vilnių juos sukvies šeštoji tarptautinė Baltijos regiono konferencijų turizmo paroda - kontaktų mugė „CONVENE“. Didžiausias konferencijų turizmo renginys visame regione, organizuojamas miesto verslo ir turizmo plėtros agentūros „Go Vilnius“ ir remiamas Turizmo departamento, kasmet vis stipriau įtvirtina Vilniaus, kaip vieno patraukliausio regiono konferencijų turizmo miesto, įvaizdį.  

Į „CONVENE“ atvykstantys renginių organizatoriai iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Italijos, Belgijos, Rusijos, JAV, Skandinavijos ir kitų šalių atstovauja tarptautines korporacijas, asociacijas, kelionių bei renginių agentūras. „Litexpo“ vyksiančiame renginyje jiems savo paslaugas ir produktus pristatys  beveik 100 paslaugų tiekėjų: viešbučių, konferencijų biurų, konferencijų centrų, netradicinių renginių organizavimo vietų, profesionalių renginių organizatorių, įrangos, maitinimo, transporto ir kitų įstaigų.

 

„CONVENE“ padeda vietos verslui atverti duris į didžiulį potencialą turinčią tarptautinių renginių rinką, sudaro sąlygas vystyti ir plėsti konferencijų turizmo segmentą ir pritraukti naujų klientų. Milžiniškas ekonominis potencialas, slypintis šioje srityje, įvairiapusiškai prisideda prie miesto turizmo sektoriaus augimo, – sako “Go Vilnius” vadovė Inga Romanovskienė.

 

Konferencijų turizmas padeda stabilizuoti laisvalaikio turizmo rinkos sezoniškumą, padėdamas užpildyti viešbučius mažiau turistiniais laikotarpiais. Be to, konferencijų turistų, kurie dažniausiai yra vidutiniosios ar aukštesnės grandies vadovai, mieste paliekamų išlaidų krepšelis yra 3–4 kartus didesnis nei statistinių laisvalaikio keliautojų. Ne mažiau svarbu tai, kad net iki 40 procentų apsilankiusiųjų konferencijose bei kituose tarptautiniuose renginiuose į miestą ir šalį sugrįžta vėliau – jau kaip laisvalaikio turistai.

 

Pasak I. Romanovskienės, šeštus metus vykstanti „CONVENE“ yra konferencijų turizmo flagmanas Baltijos regione, kurio metu ne tik vyksta pardavimai, kontaktų bei žinių mainai, bet tuo pačiu ir įtvirtinamas Vilniaus kaip konferencijų turizmo „karšto taško“ įvaizdis tarp rinkos dalyvių.

 

Konferencijų turizmo plėtra Vilniuje, susieta su strateginėmis miesto prioritetinėmis industrijomis – finansinėmis, biotechnologijomis, ICT (informacinės ir komunikacinės technologijos) ir kitomis – padeda didinti šių sričių užsienio investuotojų, profesionalų ir organizacijų susidomėjimą Vilniumi.

 

CONVENE organizuoja Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“. Projektą remia Lietuvos respublikos ūkio ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė. Organizaciniai partneriai: „Litexpo“, „Baltic Travel Group“, „Baltic Travel Solutions“,„Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, “Relais & Chateaux Stikliai Hotel”, “Imperial Hotel & Restaurant Vilnius”, „Holiday Inn Vilnius“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“,„Artis Centrum Hotels“, „Crowne Plaza Vilnius“, „Comfort Hotel LT“.

 

Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į renginį kviečiami registruotis internetu www.convene.ltBalio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.