Print »  

Lietuva laukia turistų iš kaimyninių Baltijos šalių

2014-03-18

2014 m. kovo 12- 13 d. Valstybinis turizmo departamentas suorganizavo du Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginius ir kontaktų muges Rygoje ir Taline.

Renginiai sulaukė didžiulio tiek Lietuvos, tiek Latvijos ir Estijos turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovų dėmesio.

Renginių dalyviai buvo supažindinti su turizmo naujienomis Lietuvoje, novatorišku gintaro panaudojimu kulinarijoje, dizaine, juvelyrikoje, kosmetikoje.

Kaimynams netradiciškai pristatėme Lietuvos kulinarinį paveldą. Karaimų restorano Trakuose atstovas pravedė edukacinę proramą, kaip pasigaminti kibinus namuose. Renginio dalyviai gamino, o vėliau degustavo pačių pasigamintus kibinus.

Lietuvą ir turizmo naujienas pristatė Valstybinio turizmo departamento Tikslinių rinkų skyriaus vedėja V. Bukelskytė, sveikinimo žodžius tarė Lietuvos ambasadoriai Latvijoje R. Degutis ir ambasadorius Estijoje N. Tankevičius. Pranešimus skaitė atstovai iš Kauno miesto savivaldybės, Ignalinos, Birštono, Alytaus, Neringos ir Anykščių turizmo informacijos centrų, atstovai iš Pakruojo dvaro, sveikatingumo komplekso „Monte Pacis" ir „Air Lituanica".

Abiejų renginių metu vyko viktorinos apie Lietuvą, kurios metu dalyviai laimėjo „Monte Pacis", „Energetikas", „Vanagupė", „Pakruojo Dvaras", „Senamiesčio gidas" ir „Europa Group Hotels" įsteigtus prizus.


Šios verslo misijos yra projekto „Lietuvos įvaizdžio gerinimas, žinomumo užsienio rinkose didinimas bei įvaizdžio priemonių, leidinių leidyba“ dalis. Verslo misiją inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, ji įgyvendinama ir finansuojama pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.