Print »  

Lietuva prisistato Odesai: gamta, kultūra, pramogos

2017-06-15

Lietuvoje galima grožėtis gamtos įvairove, mėgautis sveikatingumo ir poilsio programomis įvairiuose šalies kurortuose, susipažinti su išskirtiniu šalies paveldu ir kultūra, taip pat pramogauti šiuolaikiniuose pramogų parkuose. Tokią informaciją apie Lietuvą išgirs Odesoje (Ukraina) turizmo galimybių pristatyme dalyvausiantys Ukrainos turizmo paslaugų tiekėjai, Ukrainos ir Lietuvos valstybinių institucijų ir ambasadų atstovai, Lietuvos bendruomenių nariai, žiniasklaidos atstovai. 

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos organizuojamame tarptautiniame renginyje birželio 16 d. 11 val. bus pristatomi Lietuvos kultūros ir gamtos paveldo objektai, nacionaliniai turizmo maršrutai bei atsakingo turizmo skatinimo galimybės Lietuvoje. Renginys vyks Odesos Premier Hotel Geneva konferencijų centre.

Norint parodyti mūsų šalies patrauklumą ir išskirtinumą Ukrainos turistams, bus pristatomi ne tik didieji miestai, bet ir šalies regionai, kuriuose gausu išskirtinių turizmo objektų.

Valstybinio turizmo departamento atvykstamojo turizmo vyr. specialistas Tomas Jackevič sako, kad tokios turizmo kontaktų mugės yra puiki galimybė Lietuvos turizmo specialistams pristatyti  ne tik savo paslaugas, Lietuvos kultūros ir gamtos paveldo objektus, bet ir save pačius.

„Lietuvoje turime gamtos įvairovę ir ją puikiai išnaudojame sveikatingumui ir poilsiui, mūsų šalyje siūlomų paslaugų ir pramogų kokybė nenusileidžia arba kai kuriais atvejais net lenkia Vakarų šalių, todėl tikrai galime būti patrauklūs ukrainiečiams“, - sako T. Jackevič. 
Šiemet Lietuvos turizmo galimybės pristatomos trijose Rytų Europos šalyse – Lenkijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje. Po tokių pristatymų Lietuva sulaukia vis daugiau užsienio turistų dėmesio: pagal apgyvendinimo įstaigų statistiką, 2016 m. Lietuvoje bent vieną naktį praleido 1,49 mln. turistų iš užsienio, o bendras šalies turizmo augimas siekė 9,8 proc. ir buvo beveik 4 proc. didesnis nei praėjusiais metais. Atvykstančių ukrainiečių skaičiaus augimas 2016 m. buvo rekordinis – 41,3 proc.
 
 

Šis renginys yra projekto „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas svarbioms atvykstamojo turizmo rinkoms“ dalis (Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0002)Renginį inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, jis įgyvendinamas ir finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.