Print »  

Adrijos uostamiestyje – Lietuvos ir Italijos turizmo verslo partnerystė

2012-10-19

Šiandien Italijos Rimini mieste vyks Valstybinio Turizmo Departamento prie Ūkio ministerijos organizuojama turizmo verslo misija. Renginio metu pirmaujančios Lietuvos turizmo paslaugų įmonės supažindins Italijos kelionių ir turizmo organizatorius bei žiniasklaidos atstovus su Lietuvos turizmo verslo perspektyvomis.

 

Siekiant sukurti glaudesnę abiejų šalių turizmo verslo partnerystę bus organizuojama speciali Kontaktų mugė. Ji suteiks galimybę užmegzti ar atnaujinti abipusiai naudingus ryšius ir pakloti pamatą produktyviam abiejų šalių turizmo bendradarbiavimui ateityje.

 

Renginio programą vainikuos vaišės iš turtingo Lietuvos kulinarinio paveldo fondo.

Tikimasi, kad artėjanti verslo misija atvers naujas galimybes turizmo tarp abiejų šalių plėtrai.

2011 m. Lietuvoje apsilankė 39,2 tūkst. turistų iš Italijos, t.y. 39 proc. daugiau nei 2010 m. Pirmąjį šių metų pusmetį svečių iš Italijos skaičius Lietuvos apgyvendinimo įstaigose išaugo 15 proc..

Verslo misija vyks 2012 m. spalio 19 d., 17.30 val., viešbutyje „Hotel Fiera“ (Via Emilia 153, Rimini).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.