Print »  

Adrijos uostamiestyje – Lietuvos ir Italijos turizmo verslo partnerystė

2012-10-19

Šiandien Italijos Rimini mieste vyks Valstybinio Turizmo Departamento prie Ūkio ministerijos organizuojama turizmo verslo misija. Renginio metu pirmaujančios Lietuvos turizmo paslaugų įmonės supažindins Italijos kelionių ir turizmo organizatorius bei žiniasklaidos atstovus su Lietuvos turizmo verslo perspektyvomis.

 

Siekiant sukurti glaudesnę abiejų šalių turizmo verslo partnerystę bus organizuojama speciali Kontaktų mugė. Ji suteiks galimybę užmegzti ar atnaujinti abipusiai naudingus ryšius ir pakloti pamatą produktyviam abiejų šalių turizmo bendradarbiavimui ateityje.

 

Renginio programą vainikuos vaišės iš turtingo Lietuvos kulinarinio paveldo fondo.

Tikimasi, kad artėjanti verslo misija atvers naujas galimybes turizmo tarp abiejų šalių plėtrai.

2011 m. Lietuvoje apsilankė 39,2 tūkst. turistų iš Italijos, t.y. 39 proc. daugiau nei 2010 m. Pirmąjį šių metų pusmetį svečių iš Italijos skaičius Lietuvos apgyvendinimo įstaigose išaugo 15 proc..

Verslo misija vyks 2012 m. spalio 19 d., 17.30 val., viešbutyje „Hotel Fiera“ (Via Emilia 153, Rimini).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.