Print »  

Anykščiuose M. Starkus ir V. Radzevičius išpildė vaikystės svajonę: „Buvo verta kiekvienos minutės“

2018-11-09

Sekmadienio rytais TV3 žiūrovai neišėję iš namų gali keliauti po Lietuvą. Laidų cikle „Aplink Lietuvą. Miestai“ pasakojama apie dešimt Lietuvos miestų. Garsiausi šalies keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kartu su Turizmo departamentu šį kartą lankysis Anykščiuose. 

Keliautojai nepraleis progos aplankyti Puntuko akmenį – vieną iš dviejų didžiausių Lietuvos akmenų. Taip pat išbandys ir nuotaikingas pramogas vasaros rogučių trasoje. Sužvarbę keliautojai vyks ragauti... keptos arbatos ir net kiaulpienių kavos. Pailsėję klaidžios Anykščių labirintų parke.

 

„Anykščiai yra viena iš tų vietų Lietuvoje, kurią kiekvienas Lietuvos pilietis bent kartą gyvenime turėtų aplankyti. Miestas pasikeitęs, jame gausu įvairių paslaugų. Gali daug ką pamatyti, yra kur apsistoti“, – kalbės V. Radzevičius.

 

Ką veikti Anykščiuose keliautojai nusprendė pasinaudoję turizmo informacijos centro puslapiu „InfoAnyksciai.lt“. Anykščiuose yra daug naujų vietų, kurias M. Starkus ir V. Radzevičius panoro aplankyti ir išbandyti.

 

Viena iš tokių pramogų – Anykščių šilelio Medžių lajų takas. Tai - pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti sulig medžių viršūnėmis. „Lajų takas įspūdingas. Vaizdai, kurie atsiveria einant juo, labai gražūs. Visais metų laikais čia gražu. Vertas dėmesio objektas“, – įspūdžiais dalinsis V. Radzevičius.

 

„Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai išbandys dar vieną pramogą – Anykščių šilelio eko basų kojų taką. Tai - visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama tik basomis. Ir nors oras nelepins, tačiau ši pramoga keliautojams, nusispyrusiems batus, paliks puikų įspūdį.

 

M. Starkus ir V. Radzevičius taip pat leisis į išvyką siaurojo geležinkelio traukinuku. Keliautojai nepraleis progos patys sėsti prie „siauruko“ vairo. „Mes – patyrę vairuotojai: ir motociklą, ir automobilį, ir traktorių vairavę. Tačiau mašinvežio niekada nesamę vairavę. Bet ateina pirmi kartai. Visada jais žavimės, džiaugiamės ir branginame. Buvo verta kiekvienos minutės“, – kalbės M. Starkus.

 

„Man nuo vaikystės garvežys siejasi su kelionėmis, keliu, žiūrėjimu į bėgius, į tolumą. Kelias veda ir nežinai, kur jis baigsis. Traukia mašinisto romantika, traukiniai vilioja. Kai buvau mažas berniukas, svajojau apie įvairias specialybes. Vienu metu labai norėjau būti garvežio mašinistu. Šiandien mano svajonė išsipildė. Pojūčiai įdomūs ir aštrūs, netrūko adrenalino“, – džiaugsis V. Radzevičius.

 

„Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3 televiziją!

 

Projektas Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0003 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas vietinio turizmo rinkoje“ finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR biudžeto lėšų.

 Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.