Print »  

Ar įveiks pasaulio lietuviai ar Vilniaus turizmo savanoriai Joną Valančiūną?

2018-01-19

Likus tik 3 dienoms iki balsavimo už Turizmo Sėkmingiausiuosius 2017 pabaigos ir balsus atidavus jau beveik 10 tūkst. lietuvių, aršiausia kova vyksta dėl Metų Turizmo Ambasadoriaus titulo. Turizmo departamentas ragina visus specialiai sukurtoje svetainėje http://turizmo-sekmingiausieji.lt/ išsakyti savo nuomonę dėl to, kas labiausiai pernai prisidėjo prie turizmo sėkmės istorijos kūrimo. 

2017 m. turizmo ambasadoriumi pretenduoja tapti krepšininkas Jonas Valančiūnas, Vilniaus turizmo savanoriai ir Pasaulio lietuvių bendruomenė.

 

„Išties turizmo ambasadoriumi derėtų skelbti kiekvieną lietuvį, keliaujantį po Lietuvą ir besidalinantį savo atradimais tiek su kitais lietuviais, tiek su užsieniečiais. Ypač šiais, šventiniais metais, mūsų visų didžiausia dovana Lietuvai gali būti kelionės po ją, nes taip galime geriau pažinti savo šalį ir dar labiau ja didžiuotis“, - mano laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

 

Sėkmingiausiu 2017 metų turizmo produktu gali būti išrinkti „It‘s Kaunastic“, TrenkTuro žygiai pėsčiomis ar Šaltojo karo muziejus.

 

UAB „Westekspress“, UAB „Estravel Vilnius“ ir UAB „TravelDeals LT“ (MAKALIUS) pretenduoja tapti Sėkmingiausiu 2017 metų kelionių organizatoriumi.

 

Sėkmingiausiu 2017 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėju gali būti paskelbtas sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ Birštone, reabilitacijos centras „Upa“ Druskininkuose arba UAB „Gradiali“.

 

Vėtrungę kaip sėkmingiausias 2017 metų žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą, gali pelnyti „Lrytas TV“ laida „Keliauk su reporteriu“ su Domu Burkausku, kelionių žurnalas „Keliauk!” arba LRT RADIJO projektas „Aplink Lietuvą 2017” su Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi.

 

Sėkmingiausia 2017 metų turizmo iniciatyva: KARJERAIS.LT, akcija „Atviros dienos kaime” bei Nacionalinės turizmo verslo asociacijos renginių serija „Po darbų: turizmo profesionalų klubas“.

 

Viešbutis „Artagonist“, viešbutis „HOF“ ir viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pateko į sėkmingiausių 2017 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjų trejetą.

 

O kaimo turizmo sodyba „Gribžė“, agroturizmo sodyba „Provansalis“ ir kaimo turizmo sodyba „Pas Tėvukus“ – tarp sėkmingiausių 2017 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjų.

 

Dėl sėkmingiausio 2017 metų turizmo informacijos/lankytojų centro titulo konkuruoja Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras, Kaunas IN ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras.

 

Sėkmingiausia 2017 metų turizmo traukos vietove gali būti paskelbtas Kaunas, Klaipėda arba Palanga.

 

Daugiau apie pretendentus, kuriuos atrinko turizmo specialistai bei turizmo asociacijų atstovai, – čia.

 

Nugalėtojus paskelbs LR ūkio ministras turizmo parodos ADVENTUR atidarymo ceremonijos 2018 m. sausio 26 d. metu.

 

Turizmo sėkmingiausieji – svarbiausias Lietuvos turizmo bendruomenės metų renginys. Valstybinis turizmo departamentas šiemet juos organizuoja 14 kartą. Balsavimas internetu vyksta nuo gruodžio 22 d. iki sausio 22 d. Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.