Print »  

„Atsigaivink Lietuvoje“: Stokholme bus pristatytos Lietuvos turizmo galimybės

2014-03-12

Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos kartu su LR ambasada Švedijos Karalystėje kovo 14 d. organizuoja Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį „Atsigaivink Lietuvoje“, skirtą Švedijos turizmo verslo bei žiniasklaidos atstovams.

Renginys vyks Stokholmo uoste prisišvartavusiame kompanijos „Tallink“ kruiziniame laive „M/S Romantika“. Svečius laivo denyje sveikins LR ambasadorius Švedijos Karalystėje Eitvydas Bajarūnas. Lietuvos turizmo galimybes pristatys Valstybinio turizmo departamento Rinkodaros skyriaus vyriausioji specialistė Ieva Druktenė.

„Didėjant tiesioginių skrydžių į Lietuvą pasirinkimo galimybei, po vos valandą trukusios kelionės Švedijos keliautojas gali atsigaivinti gamtos apsuptyje, aplankyti kūrybingųjų Lietuvos dizainerių butikus, ragauti Lietuvos šefų pagamintų patiekalų iš šalyje natūraliai užaugintų produktų, ilsėtis moderniuose SPA centruose. Pristatysime Lietuvos turistinį potencialą, siekdami atskleisti moderniąją ir natūraliąją šalies pusę bei paskatinti Švedijos turizmo agentūras savo klientams pasiūlyti naujų kelionių paketų į Lietuvą, kur jie maloniai nustebę atrastų galbūt daugiau nei tikisi,” – teigia Valstybinio turizmo departamento Rinkodaros skyriaus vyr. specialistė I. Druktenė.

Pristatymo dalyvius tikimasi sudominti tradicinių lietuviškų maisto produktų degustacija bei gintaro ekspozicija, kuri atskleidžia dar mažai pažįstamas šio Baltijos auksu vadinamo mineralo pritaikymo galimybes. Renginio organizatoriai dalyvius taip pat kvies apžiūrėti Lietuvos fotografų darbų parodą, pasakojančią trumpas istorijas apie Lietuvos gamtos turtų virtimą meno kūriniais bei kasdieninio naudojimo produktais. Muzikalią renginio atmosferą sukurti padės originalus muzikinis projektas „Virsmai“, apjungiantis šiuolaikiinę elektroninę muziką bei Lietuvai būdingų gamtos garsų motyvus. Renginio dalyviai taip pat turės galimybę atskiro pristatymo metu iš arčiau susipažinti su unikaliomis Lietuvos gintaro SPA paslaugomis bei laimėti įspūdingas keliones į Lietuvą.

Taip pat įvyks kontaktų mugė, kurioje švedams prisistatys su atvykstamuoju turizmu dirbančios Lietuvos kompanijos. Planuojama, kad renginyje apsilankys per 30 Lietuva besidominčių Švedijos turizmo verslo atstovų bei žurnalistų.

Valstybinio turizmo departamento duomenimis, Švedija patenka į didžiausių Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkų dešimtuką. Tai – viena iš labiausiai augančių rinkų.Pernai iš Švedijos į Lietuvą atvyko per 50 tūkst. turistų, dešimtadaliu daugiau nei 2012 m. Suskaičiuota, jog vienas švedų turistas per viešnagę Lietuvoje vidutiniškai išleidžia 1200 Lt.

Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį š.m. kovo 14 dieną inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, jis įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Verslo misija vyks 2014 m. kovo 14 d. 11 val. laive „Tallink M/S Romantika“ (Frihamnen, Stokholmas).Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.