Print »  

Baigtas iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas „Elektroninės rinkodaros vykdymas“

2015-08-10 , Atnaujinta 2015-11-26 00:00

Valstybinis turizmo departamentas sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos finansuojamą projektą Elektroninės rinkodaros vykdymas“(Nr. VP3-1.3-ŪM-04-V-07-004). Jis buvo vykdomas nuo 2013 m. gegužės mėnesio iki 2015 m. liepos mėnesio. Projekto veikloms įgyvendinti skirta 123.25 tūkst. eurų ES parama.

Siekiant padidinti Lietuvos randamumą įvairiose interneto paieškos sistemose, paskatinti atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, buvo atlikta svetainės www.lithuania.travel optimizavimas paieškų sistemose bei turinio palaikymas: 700 raktinių žodžių; 1750 unikalių įrašų - 7 kalbomis; 700 atgalinių nuorodų; 200 unikalių vaizdų fotobankas.

Taip pat atliktas reprezentacinės svetainės www.lithuania.travel elektroninio turinio kūrimas, pritaikant mobiliems įrenginiams, socialinių tinklų Pinterest, Vimeo, Facebook, Vkontakte, Twitter, Google ir Youtube paskyrų administravimas. Suorganizuota konferencija Lietuvos turizmo informacijos centrams, savivaldybėms, kurios metu jos supažindintos su el. rinkodaros tendencijomis, galimybėmis ir aktualijomis.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.