Print »  

Baigtas iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas „Elektroninės rinkodaros vykdymas“

2015-08-10 , Atnaujinta 2015-11-26 00:00

Valstybinis turizmo departamentas sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos finansuojamą projektą Elektroninės rinkodaros vykdymas“(Nr. VP3-1.3-ŪM-04-V-07-004). Jis buvo vykdomas nuo 2013 m. gegužės mėnesio iki 2015 m. liepos mėnesio. Projekto veikloms įgyvendinti skirta 123.25 tūkst. eurų ES parama.

Siekiant padidinti Lietuvos randamumą įvairiose interneto paieškos sistemose, paskatinti atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, buvo atlikta svetainės www.lithuania.travel optimizavimas paieškų sistemose bei turinio palaikymas: 700 raktinių žodžių; 1750 unikalių įrašų - 7 kalbomis; 700 atgalinių nuorodų; 200 unikalių vaizdų fotobankas.

Taip pat atliktas reprezentacinės svetainės www.lithuania.travel elektroninio turinio kūrimas, pritaikant mobiliems įrenginiams, socialinių tinklų Pinterest, Vimeo, Facebook, Vkontakte, Twitter, Google ir Youtube paskyrų administravimas. Suorganizuota konferencija Lietuvos turizmo informacijos centrams, savivaldybėms, kurios metu jos supažindintos su el. rinkodaros tendencijomis, galimybėmis ir aktualijomis.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.