Print »  

Baigtas iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas „Lietuvos įvaizdžio gerinimas ir žinomumo didinimas“

2015-10-06 , Atnaujinta 2015-11-25 00:00

Valstybinis turizmo departamentas sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Lietuvos įvaizdžio gerinimas ir žinomumo didinimas“ (Nr. VP3-1.3-ŪM-04-V-11-001). Jis buvo vykdomas nuo 2013 m. lapkričio mėnesio iki 2015 m. spalio mėnesio. Projekto veikloms įgyvendinti skirta 810,26 tūkst. eurų ES parama.

Skirtingomis užsienio kalbomis buvo pristatytos Lietuvos turizmo galimybės bei turizmo produktai atvykstamojo turizmo rinkose 2014 ir 2015 m. organizuojamose svarbiausiose 12-oje tarptautinių turizmo parodų: FITUR 2014, 2015 (Ispanijos Karalystė); MITT 2014, 2015 (Rusijos Federacija); ITB 2014, 2015 (Vokietijos Federacinė Respublika); WTM 2014 (Jungtinė Karalystė), EIBTM 2014 (Ispanijos Karalystė), IMEX 2015 (Vokietijos Federacinė Respublika), MATKA 2015 (Suomija), OTDYCH 2015 (Baltarusija), VAKANTIEBEURS 2015 (Olandija).


Parodų metu kaip ir planuota buvo sėkmingai suorganizuoti šeši renginiai turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovams. Renginiai vyko šių parodų metu:

  • FITTUR 2014 ir 2015 (Ispanijos Karalystė);
  • MITT 2014 bei 2015 (Rusijos Federacija);
  • ITB 2015 (Vokietijos Federacinė Respublika);
  • WTM 2014 (Jungtinė Karalystė).


Taip pat buvo sėkmingai įgyvendintos 5 kompleksinės rinkodarinės priemonės, siekiant didinti Lietuvos žinomumą Italijoje:

  • darbas su turizmo verslo atstovais (iš Italijos ir Lietuvos). Pasiruošimas dalyvavimui tarptautinėje turizmo parodoje TTG Rimini;
  • darbas su žiniasklaida ir viešieji ryšiai;
  • bendravimas su vartotojais ir verslo atstovais;
  • naujienlaiškių parengimas;
  • elektroninė rinkodara.

  Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.