Print »  

Baigtas iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas „Lietuvos įvaizdžio gerinimas, žinomumo užsienio rinkose didinimas bei įvaizdžio priemonių, leidinių leidyba“

2015-08-14 , Atnaujinta 2015-11-25 00:00

Valstybinis turizmo departamentas sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos finansuojamą projektą Lietuvos įvaizdžio gerinimas, žinomumo užsienio rinkose didinimas bei įvaizdžio priemonių, leidinių leidyba“ (Nr. VP3-1.3-ŪM-04-V-09-001). Jis buvo vykdomas nuo 2012 m. gruodžio mėnesio iki 2015 m. rugpjūčio mėnesio. Projekto veikloms įgyvendinti skirta 1,33 mln. eurų ES parama.

Vykdant šio projekto veiklas, parengti ir atspausdinti Lietuvos turizmo produktus pristatantys ir Lietuvos turizmo įvaizdį kuriantys leidiniai ir suvenyrinės priemonės (317 tūkst. vnt.), 2013 m. dalyvauta 11 tarptautinių parodų Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkose ir įvairiomis rinkodaros priemonėmis Lietuva užsienio turizmo rinkose pristatyta kaip įvairių turizmo galimybių šalis.

Taip pat dalyvauta 2013 m. tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur". Projekte buvo suorganizuota verslo misija „Buy Lithuania 2013'', pristatytos Lietuvos turizmo galimybės 22-uose B2B specialiuose renginiuose LR ambasadose užsienyje.
 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.