Print »  

Baigtas iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“

2015-08-06 , Atnaujinta 2015-11-25 00:00

Valstybinis turizmo departamentas sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (Nr. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005). Jis buvo vykdomas nuo 2013 m. rugpjūčio mėnesio iki 2015 m. liepos mėnesio. Projekto veikloms įgyvendinti skirta 867,39 tūkst. eurų ES parama.

Siekiant pritraukti naujų verslo kontaktų Lietuvos turizmo verslui ir paskatinti atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, buvo suorganizuota verslo misija „Baltic Connecting 2012”. Organizuojant verslo misiją, užsienio rinkų išvykstamojo turizmo organizatoriai buvo pakviesti į Lietuvą, jiems buvo suorganizuotos kontaktų mugės. Jose Lietuvos atvykstamojo turizmo organizatoriai, SPA ir sveikatingumo paslaugų tiekėjai, apgyvendinimo paslaugų tiekėjai, konferencijų ir renginių organizatoriai, Lietuvos turizmo informacijos centrai ir kiti turizmo rinkos dalyviai pristatė teikiamas paslaugas ir turizmo produktus užsienio išvykstamojo turizmo organizatoriams ir paslaugų teikėjams. Į renginį „Baltic Connecting 2012” atvyko turizmo verslo atstovai iš prioritetinių užsienio turizmo rinkų (Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Jungtinės Karalystės ir kt.).  

Siekiant padidinti Lietuvos žinomumą, kuriant Lietuvos kaip įvairių turizmo galimybių šalies įvaizdį, buvo suorganizuoti pažintinai turai po Lietuvą užsienio turizmo žiniasklaidos atstovams, pristatant kiekvienai rinkai svarbius ir aktualius Lietuvos turizmo produktus, paslaugas, turizmo išteklius. Projekto lėšomis į Lietuvą atvyko 645 užsienio turizmo žiniasklaidos atstovai. Jiems pagal domėjimosi sritis buvo suorganizuoti įvairūs turai po Lietuvą, suorganizuoti susitikimai su garsiais Lietuvos žmonėmis. Žurnalistai atstovavo įvairias Lietuvos prioritetines užsienio turizmo rinkas. Daugybė žurnalistų, atvykusių į Lietuvą, atstovavo žymiausius pasaulio turizmo leidinius, internetines platformas, televizijas. Po žiniasklaidos pažintinių turų buvo parengta daugybė straipsnių bei filmuotos medžiagos apie Lietuvos turizmo išteklius. 

Siekiant sumažinti turizmo sektoriaus sezoniškumą, buvo vykdomas savivaldybių organizuojamų renginių, skirtų sezoniškumui mažinti, viešinimas. Buvo atrinkta ir paviešinta 15 savivaldybių organizuojamų renginių (vykusių 2012 m. III-IV ketvirčiais). Buvo sukurta šių renginių masinio viešinimo koncepcija, parengtas strateginis viešinimo veiksmų planas. Renginiai buvo viešinimai pagal pasirinktus komunikacijos kanalus ir priemones.
Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.