Print »  

Baigtas iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“

2015-08-06 , Atnaujinta 2015-11-25 00:00

Valstybinis turizmo departamentas sėkmingai įgyvendino Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (Nr. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005). Jis buvo vykdomas nuo 2013 m. rugpjūčio mėnesio iki 2015 m. liepos mėnesio. Projekto veikloms įgyvendinti skirta 867,39 tūkst. eurų ES parama.

Siekiant pritraukti naujų verslo kontaktų Lietuvos turizmo verslui ir paskatinti atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, buvo suorganizuota verslo misija „Baltic Connecting 2012”. Organizuojant verslo misiją, užsienio rinkų išvykstamojo turizmo organizatoriai buvo pakviesti į Lietuvą, jiems buvo suorganizuotos kontaktų mugės. Jose Lietuvos atvykstamojo turizmo organizatoriai, SPA ir sveikatingumo paslaugų tiekėjai, apgyvendinimo paslaugų tiekėjai, konferencijų ir renginių organizatoriai, Lietuvos turizmo informacijos centrai ir kiti turizmo rinkos dalyviai pristatė teikiamas paslaugas ir turizmo produktus užsienio išvykstamojo turizmo organizatoriams ir paslaugų teikėjams. Į renginį „Baltic Connecting 2012” atvyko turizmo verslo atstovai iš prioritetinių užsienio turizmo rinkų (Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Jungtinės Karalystės ir kt.).  

Siekiant padidinti Lietuvos žinomumą, kuriant Lietuvos kaip įvairių turizmo galimybių šalies įvaizdį, buvo suorganizuoti pažintinai turai po Lietuvą užsienio turizmo žiniasklaidos atstovams, pristatant kiekvienai rinkai svarbius ir aktualius Lietuvos turizmo produktus, paslaugas, turizmo išteklius. Projekto lėšomis į Lietuvą atvyko 645 užsienio turizmo žiniasklaidos atstovai. Jiems pagal domėjimosi sritis buvo suorganizuoti įvairūs turai po Lietuvą, suorganizuoti susitikimai su garsiais Lietuvos žmonėmis. Žurnalistai atstovavo įvairias Lietuvos prioritetines užsienio turizmo rinkas. Daugybė žurnalistų, atvykusių į Lietuvą, atstovavo žymiausius pasaulio turizmo leidinius, internetines platformas, televizijas. Po žiniasklaidos pažintinių turų buvo parengta daugybė straipsnių bei filmuotos medžiagos apie Lietuvos turizmo išteklius. 

Siekiant sumažinti turizmo sektoriaus sezoniškumą, buvo vykdomas savivaldybių organizuojamų renginių, skirtų sezoniškumui mažinti, viešinimas. Buvo atrinkta ir paviešinta 15 savivaldybių organizuojamų renginių (vykusių 2012 m. III-IV ketvirčiais). Buvo sukurta šių renginių masinio viešinimo koncepcija, parengtas strateginis viešinimo veiksmų planas. Renginiai buvo viešinimai pagal pasirinktus komunikacijos kanalus ir priemones.
Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.