Print »  

Birštonas šiais metais – bėgantis, skrendantis ir važiuojantis

2015-04-14

Sužavėti artėjančių renginių gausos keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius šią savaitę patraukė aplankyti gamtos prieglobstyje įsikūrusį Birštono kurortą. Televizijos rubrikoje „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!“ jie aiškinsis, kaip sekasi ruoštis artėjančiam Pasaulio moterų karšto oro balionų prieščempionačiui bei pakvies sportininkus bei sporto gerbėjus į tarptautines A. Mikėno sportinio ėjimo varžybas ir „Plento dviračių taurės 2015“ pirmąjį etapą.

Sporto renginių maratoną Birštone balandžio 25 d. (šeštadienį) pradės A. Mikėno klubo bei Sporto centro organizuojamos sportinio ėjimo varžybos. 29-tą kartą vykstantis renginys skirtos pagerbti Melburno olimpinių žaidynių 20 km. sportinio ėjimo rungties vicečempiono Antano Mikėno atminimą. Šia proga kurortą aplankys svečiai ir sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Slovakijos. Birštone planuojama sutikti apie pusantro šimto šia sporto šaka besižavinčių entuziastų, meistrų bei veteranų. 

 

Tą patį savaitgalį Birštono gyventojus ir svečius nudžiugins dar vienas sporto renginys. Balandžio 26 d. (sekmadienį) dviratininkai varžysis „Bigbank Lietuvos plento taurės 2015“ Birštono etape. Dviračių sportą populiarinantis renginys kasmet sulaukia profesionalių dviratininkų ir mėgėjų iš visų Lietuvos kampelių.

 

Keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius, lankydamiesi Birštone, taip pat sužinojo ir apie vykdomą pasiruošimą spalvingiausiam metų sporto renginiui – liepą vyksiančiam Pasaulio moterų karšto oro balionų prieščempionačiui. Norą dalyvauti šiame renginyje jau išreiškė 22 dalyviai iš Lenkijos, Latvijos, Brazilijos, Ukrainos ir Lietuvos. Renginyje dalyvaujančios moterys bus pakviestos išbandyti erdves, kuriose varžysis kitais metais Birštone vyksiančiame Pasaulio moterų karšto oro balionų čempionate, kurio nekantriai laukia miestiečiai ir oro balionų sporto entuziastai visoje Lietuvoje. Kadangi renginys parengiamasis, oro balionus valdys ir vyrų komandos, o norintys žiūrovai turės galimybę patys išbandyti skrydį virš Birštono apylinkių.  

 

Televizijos rubriką „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!“ kviečiame stebėti šį trečiadienį, balandžio 15 d., 18:30 per „Lietuvos ryto televiziją“.

 

Savivaldybių organizuojamų renginių viešinimo kampaniją vykdo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, įgyvendindamas ES struktūrinės paramos lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (NR. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005).Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.