Print »  

Birštono kurortas kviečia „Mineralizuotis“

2015-06-12 , Atnaujinta 2015-06-15 00:00

Birželio 12–14 d.  Birštono kurorto šventės metu miestiečių ir kurorto svečių laukia gausa renginių ir pramogų, naujų objektų atidarymai. Šių metų kurorto šventės šūkis – „Mineralizuokis!“. Kvietimas „mineralizuotis“ –  tai raginimas visiems šventės dalyviams, svečiams pajausti mineralinio vandens energiją, sveikatintis.

Miesto šventė prasidės „Eglės“ sanatorijos gydyklų korpusoatidarymu. Gydyklose įrengtas didžiausias regione baseinų ir pirčių kompleksas. Iškilmingame atidaryme dalyvaus LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR Seimo nariai, Vyriausybės atstovai, merai, gausus būrys svečių iš užsienio.

Vakare kurorto gatves nuspalvins šventinė birštoniečių ir miesto svečių eisena. Tradicinė eisena metai iš metų skelbia Birštono kurorto šventės pradžią. Šių metų šventinės eisenos tema – „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Visi susirinkę keliaus iki Birštono savivaldybės, kur prasidės oficialus kurorto šventės atidarymas. Atvykusius svečius pasveikins LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Šventės atidarymo renginyje dalyvauja: Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir solistai Renata ir Deivis Norvilos. Birštono kurorto šventės atidarymo vakarą visiems kurorto gyventojams ir svečiams puikų projektą „Šviesų birželio vidurnaktį“ padovanos birštonietė Laura Budreckytė su grupe.

Pirmąjį šventės vakarą užbaigs Kino festivalio „Sidabrinės gervės“ atidarymas. Renginio metu matysite filmus: animacinį „Laimės žiburys" (rež. U. Oettinger), vaidybinį trumpametražinį „Kelių eismo taisyklės" (rež. M. Stonytė), vaidybinį ilgametražinį „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius" (rež. S. Aškelavičius ir R. Marcinkus).

Kitomis savaitgalio dienomis birštoniečių ir miesto svečių laukia: iškilmingas Kneipo sodo atidarymas ir Birštono paskelbimas Pasaulinės sveikatingumo dienos sostine Lietuvoje, menininko Martyno Gaubo parodos „Aš ir Birštonas“ atidarymas, ekstremali dviračių šou programa „Greentrials Bike Tour 2015“ (Latvija). Pagrindinę šventės dieną nuspalvins Vakaro fiesta: vandens motociklų „Freestyle šou“ programa, E. Sipavičiaus su grupe, rokenrolo grupės „Orgen Roll Band“ ir grupės „Biplan“ koncertas bei įspūdingas šventinis fejerverkas.

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.