Print »  

Britai domisi spa turizmu Lietuvoje

2008-04-07 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  šiandien į Lietuvа atvyksta 7 Didžiosios Britanijos spaudos žurnalistai, kuriems Lietuva bus pristatoma kaip spa turizmui patraukli šalis. Pažintinį turа organizuoja Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Londone

  Daugelis atvykstančiųjų žurnalistų atstovauja specializuotiems kelionių, spa bei gyvenimo būdo ar moterims skirtiems žurnalams, tokiems kaip Real Travel, Escape, Spa World, Woman‘s Own ir kt. Per tris viešnagės dienas jie išsamiai susipažins su Druskininkais, išbandys įvairias spa procedūras, aplankys Grūto parkа. Taip pat britų žurnalistams bus pristatytas Vilnius – 2009 m. Europos kultūros sostinė.

 „šios kelionės tikslas – parodyti, kad Lietuva yra puiki vieta spa atostogoms, o infrastruktūra ir paslaugos šioje srityje yra labai aukštos kokybės. Spa atostogos ir spa savaitgaliai šiuo metu Jungtinėje Karalystėje yra labai populiarūs, todėl esame tikri, kad po kelionės pasirodžiusios publikacijos sudomins britų turistus, kurie rinksis Lietuvа kaip spa šalį, dėl to turėtų padidėti įvažiuojamojo turizmo srautai į Lietuvа ne sezono metu“, - sako TIC Londone direktorė Indrė Trakimaitė. 

Lietuvos TIC Londone kartu su Valstybiniu turizmo departamentu prie ūkio ministerijos 2007 m. organizavo pažintines keliones (grupines bei individualias) į Lietuvа 26 Jungtinės Karalystės žurnalistams. Grupinių kelionių metu Lietuva buvo pristatoma kaip aktyvaus turizmo bei atostogų pajūryje šalis. Po žurnalistų kelionių Jungtinės Karalystės nacionalinėje bei regioninėje spaudoje jau buvo išspausdinta per 30 straipsnių, rodyti TV reportažai apie turistinę Lietuvа. Apie 30 britų žurnalistų mūsų šalį aplankys šiais metais.

 Statistikos departamento duomenimis, 2007 metais mėnesiais Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję beveik 40 tūkst. turistų iš Didžiosios Britanijos.

  

Rūta Dirsienė,

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos atstovė spaudai

+370 5 2108724                         

 

Daugiau informacijos:

Indrė Trakimaitė, TIC Londone direktorė

+44 7817393048Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.