Print »  

Britai filmuos išgyvenimo dramа sovietiniame bunkeryje

2008-02-01 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Britai filmuos išgyvenimo dramа sovietiniame bunkeryje

 

   Kitа savaitę, vasario 5-6 dienomis, Vilniuje lankysis vieno iš penkių didžiausių visoje Jungtinėje Karalystėje matomų TV kanalų Channel 5 filmavimo grupė. Britai atvyksta filmuoti „Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009“ projekto „Išgyvenimo drama. 1984“, kuris vykdomas buvusiame sovietiniame bunkeryje netoli Vilniaus. Reportažа apie projektа per šio kanalo žinių laidа Five News planuojam rodyti vasario pabaigoje.

   „Britams labai įdomu pamatyti, pajusti, kа mes išgyvenome ir kaip gyvenome būdami Sovietų Sаjungos dalimi. Atvykę į Vilnių, jie pirmiausiai nori pamatyti KGB muziejų. „Išgyvenimo dramos“ projektа šiuo metu aktyviai pristatome Jungtinės Karalystės žiniasklaidai įvairių renginių metu ir jau yra nemažai žurnalistų, planuojančių atvykti apie jį parašyti. Five News komanda bus pirmoji įspūdžius patirtus sovietiniame bunkeryje pristatysianti britų žiūrovams“, - sako kelionę britų žurnalistams rengiančio Lietuvos turizmo informacijos centro (TIC) Londone direktorė Indre Trakimaitė. Kelionės kaštus dengia Channel 5 kanalas.

    Channel 5 skelbia, jog jų žinių laidų kasdienė auditorija – 3 milijonai žiūrovų. Reportažа iš Lietuvos ketinama kartoti trijose vienos dienos žinių laidose 12.30; 17.00 bei 19.00 val.

      Lietuvos TIC Londone kartu su Valstybiniu turizmo departamentu prie ūkio ministerijos 2007 m. organizavo pažintines keliones (grupines bei individualias) į Lietuvа 26 Jungtinės Karalystės žurnalistams. Po jų kelionių šios šalies nacionalinėje bei regioninėje spaudoje jau buvo išspausdinta per 20 straipsnių apie turistinę Lietuvа. Apie 30 žurnalistų mūsų šalį aplankys šiais metais.

 

Lidija Bajarūnienė,

Valstybinio turizmo departamentas prie ūkio ministerijos užsienio ryšių vyr. specialistė

2108724, 860433337, lilu@tourism.lt                                 

 

Daugiau informacijos

Indrė Trakimaitė, TIC Londone direktorė +44 7817393048Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.