Print »  

Britai rinksis skristi į Palangа tiesiogiai, atostogas Lietuvoje – iš specialaus žurnalo priedo

2008-01-30 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

šį ketvirtadienį, sausio 31 d., Londone prasideda didžiausia Jungtinėje Karalystėje turizmo paroda „Destinations 2008: The Holiday and Travel Show“. Lietuvа šiame renginyje pristatys Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Londone. Keturias dienas truksiantis renginys skirtas publikai. Organizatoriai planuoja, kad šiemet jau keturioliktus metus rengiamа parodа aplankys apie 40 000 lankytojų.

     „Daugiausia dėmesio skirsime Lietuvos pajūriui, spa kurortams, taip pat kultūriniam turizmui. Būtent tai šiuo metu labiausiai domina britus, kurie į parodа ateina ieškodami idėjų ateinančios vasaros atostogoms“, - sako TIC Londone direktorė Indrė Trakimaitė. Lietuvos stendo partneriais parodoje bus Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos bei Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrai. Lietuvos stende parodos lankytojams bus siūlomi lankstukai apie Lietuvа, įvairūs suvenyrai, bus vaišinama lietuviškais saldumynais, gėrimais.

     Pasak I.Trakimaitės, ypač džiugi žinia yra ta, jog nuo gegužės mėnesio iš Londono startuos naujas skrydis Londonas – Palanga, tai bus ypač akcentuojama pristatant Lietuvos pajūrį parodoje šį savaitgalį, nes pagaliau britai, norintys jį aplankyti, galės ten nuskristi tiesioginiu skrydžiu. ši naujiena, pasak jos, ypač sudomino šios šalies kelionių organizatorius. „Daugelis kelionių operatorių, agentų apie Lietuvа turi išties labai mažai informacijos ir ji jiems atrodo vis dar sunkiai pasiekiama šalis, todėl norėdami paskatinti atkreipti dėmesį į Lietuvа, kaip ypač patraukliа ir lengvai pasiekiamа kelionių kryptį, bei paskatinti rengti bei parduoti keliones į mūsų šalį, balandžio mėnesį kartu su Didžiosios Britanijos Kelionių agentų asociacijos mėnesiniu žurnalu „Abta Magazine“ išleisime priedа, pristatantį Lietuvа. 12 puslapių priedas bus skirtas Jungtinės Karalystės turizmo sektoriui ir bus platinamas kartu su žurnalu“, - sako Indrė Trakimaitė. „Abta Magazine“ mėnesio auditorija - 35 000 turizmo srities profesionalų. Šiа savaitę Vilniuje lankosi vienas iš žurnalo žurnalistų Glen Mutel, kuris renka medžiagа priedui. Vakar žurnalistas buvo susitikęs su Valstybinio turizmo departamento darbuotojais bei „Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009“ atstovais.

       Statistikos departamento duomenimis, 2007 m. sausio-rugsėjo mėnesiais Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję beveik 30 tūkst. turistų iš Didžiosios Britanijos. 

 

Lidija Bajarūnienė,

Valstybinio turizmo departamentas prie ūkio ministerijos užsienio ryšių vyr. specialistė

2108724, 860433337, lilu@tourism.lt                                 

 

Daugiau informacijos

- Indrė Trakimaitė, TIC Londone direktorė +370 687 51177Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.