Print »  

„Buy Lithuania 2016“ platforma bus išnaudojama naujo Lietuvos turizmo vizualinio identiteto pristatymui užsienio turizmo specialistams

2016-11-29

Valstybinis turizmo departamentas prie LR Ūkio ministerijos (toliau - VTD) lapkričio 29 - gruodžio 2 d. organizuoja kasmetinį renginį „Buy Lithuania 2016“. Tai – jau trylikta Kontaktų mugė, kurios metu užsienio kelionių organizatoriams Lietuva bus pristatoma kaip patraukli ir perspektyvi kelionių kryptis.

„Vos prieš mėnesį Lietuvos visuomenę supažindinome su nauja Lietuvos turizmo prekės ženklo koncepcija. O dabar šūkiu „Lithuania. Real is beautiful“ prisistatysime užsienio kelionių organizatoriams, ieškantiems originalių kelionių krypčių. Tikimės, kad mūsų prekės ženkle užkoduotas pažadas turistams bus paveikus ir patrauklus, suteikiantis mūsų šaliai bei joje pozicionuojamiems turizmo produktams ir paslaugoms išskirtinumo“, - teigia VTD vadovė Jurgita Kazlauskienė.

Šiemet verslo misijoje „Buy Lithuania“ dalyvaus daugiau nei 50 turizmo profesionalų iš Baltarusijos, Belgijos, Danijos, Estijos, Italijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Švedijos ir Ukrainos. Jiems prisistatys daugiau nei šimtas užsiregistravusių Lietuvos turizmo paslaugų tiekėjų: atvykstamojo turizmo organizatorių, apgyvendinimo, maitinimo ir SPA paslaugų teikėjų, Lietuvos turizmo informacinių centrų atstovų.

Po lapkričio 29 d. viešbutyje „Crowne Plaza“ vyksiančios Kontaktų mugės renginio dalyviai bus pakviesti sudalyvauti dviejuose teminiuose pažintiniuose turuose po Lietuvą. Turo „Keturios Lietuvos sostinės“ metu svečiai aplankys Vilniaus senamiestį, Trakų pilį, paragaus karaimų virtuvės gardėsių, aplankys Kernavės piliakalnius, Pažaislio vienuolyną, Kauno senamiestį.

Antrojo dviejų dienų trukmės maršruto „Lietuvos SPA kurortai“ metu Lietuva bus pristatoma kaip patraukli ramaus poilsio ir unikalių pramogų vieta. Užsienio svečiai aplankys daugiau nei dešimt SPA paslaugas teikiančių viešbučių Druskininkuose ir Birštone, turės galimybę įvertinti jų kokybę. Druskininkuose užsienio turizmo profesionalai taip pat aplankys vienintelį pasaulyje šakočių muziejų, kuriame patys galės išsikepti šio skanėsto.

Turizmo verslo misija „Buy Lithuania“ kasmet rengiama nuo 2003 m. Per trylika metų Lietuva kaip kelionių kryptis „Buy Lithuania“ metu buvo pristatyta jau daugiau nei tūkstančiui užsienio kelionių organizatorių ir agentūrų.

 

Daugiau informacijos:
Gerda Butkuvienė
Atstovė žiniasklaidai
Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos
Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 706 64 967
Mob.tel.:+370 616 17476
El.paštas: Gerda.Butkuvienė@tourism.lt

www.tourism.lt

www.Lithuania.travel

 

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.