Print »  

„CONVENE 2014“ žada naujas galimybes konferencijų turizmo rinkos dalyviams

2013-10-01

Lietuvos ir užsienio paslaugų verslas ruošiasi antram svarbiam, didelio populiarumo sulaukusiam renginiui – konferencijų turizmo parodai-kontaktų mugei „CONVENE 2014“. Laisvos parodos dalyvių vietos sparčiai tirpsta. Pirmojo renginio sėkmė – tūkstančiai asmeninių verslo kontaktų ir jau nešamas pelnas. Šiais metais organizatoriai tikisi dar didesnio susidomėjimo ir dar geresnių rezultatų.

Į kitų metų vasario 12-13 dienomis Vilniuje, parodų ir konferencijų centre „LITEXPO“ vyksiančią parodą-kontaktų mugę „CONVENE“ planuojama atsivežti 160 užsienio verslo renginių organizatorių, kuriems savo paslaugas pristatys apie 80 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio (Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos ir Rusijos) šalių. Kelioms dienoms regiono centru tapsiančioje Lietuvos sostinėje tarptautinių renginių, konferencijų planuotojai ieškos naujų verslo kontaktų: kur surengti konferenciją, kur apgyvendinti ir pavaišinti dalyvius bei kaip naudojantis vietos įmonių paslaugomis užtikrinti sklandžią konferencijos eigą. „Pirmojoje parodoje Lietuvoje vietos savo renginiams ieškojo „Microsoft“ ir „Shell“ atstovai, kitos didelės kompanijos. Tarptautinį pripažinimą pelniusių įmonių tikimasi sulaukti ir „CONVENE 2014“, – žada populiarumo sulaukusią parodą-kontaktų mugę organizuojančio Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

 Pirmoji šių metų pradžioje vykusi paroda-kontaktų mugė „CONVENE“ sulaukė didelio Lietuvos ir užsienio verslininkų susidomėjimo. Renginio dalyviai džiaugiasi ne tik užmegztais kontaktais, bet ir jų atnešamu pelnu. Aktyvus susidomėjimas parodoje plėsti verslą paskatino ir unikalaus išmanaus produkto kūrėjus. Pirmieji pasaulyje sukūrę planšečių keliautojams ir konferencijų dalyviams nuomą, lietuviai jau plečia savo verslo ribas.

 „Konferencijų, komandos formavimo renginių organizatoriai šiandien yra pagrindiniai mūsų besiplečiančio verslo klientai. Nustebome, kiek daug „CONVENE“ dalyvių norėjo su mumis susitikti ir kiek jų domėjosi mūsų paslauga. Tai paskatino tobulinti verslo modelį ir plėsti veiklą“, – sako UAB „GooGPS“ atstovė Agnė Jasevičiūtė. Užmezgę daug naujų kontaktų lietuviai jau sėkmingai dirbo Lenkijoje. Patenkinti klientai lietuvių prietaisą ketina naudoti ir renginyje Maroke.

Vilniaus viešbučiai tikina po parodos sulaukę užklausų dėl galimybės priimti šimtus svečių 2014-2015 metais. „Mes labai patenkinti „CONVENE 2013“ suteiktomis galimybėmis – dalyvavimas parodoje mums atnešė daug tikrai vertingų verslo kontaktų. Nekantriai laukiame susitikimo su „CONVENE“ svečiais kitais metais“, – sako viešbučio „Comfort Hotel LT“ pardavimų vadovė Laima Taurinskaitė.

J. Beniulienė pabrėžia, kad „CONVENE“ metu konferencijų turizmo sektoriaus dalyviai turi unikalią galimybę pabendrauti su potencialiais klientais ir partneriais. Sėkmingiausi kontaktai, pasak jos, tuojau pat plėtojami prie kavos puodelio. Per dvi „CONVENE 2013“ dienas parodoje-kontaktų mugėje surengta daugiau nei 2400 susitikimų. Jų metu dalyviai ir svečiai išgėrė 20 kilogramų, t.y. beveik 3000 puodelių kavos bei 500 puodelių arbatos. Skaičiuojama, kad didelio susidomėjimo sulaukusiame renginyje užmegzta daugiau nei 5000 asmeninių verslo kontaktų.

Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę „CONVENE 2014“ jau gali registruotis internetu www.convene.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.