Print »  

Darželinukė iš Latvijos – Didžiojo žygio po Baltijos šalis nugalėtoja

2012-09-13

Pagrindinis „Didžiojo žygio po Baltijos šalis 2012“ prizas atiteko keturmetei latvei Loretai Vaivodei, kartu su tėveliais šią vasarą aplankiusiai po 5 objektus Lietuvoje ir Latvijoje bei 6 objektus Estijoje. Tai paaiškėjo vakar surengtame Didžiojo žygio po Baltijos šalis apdovanojimų renginyje.

„Sveikiname mažąją nugalėtoją Loretа! Kaip pasakojo jos mama, mergaitė projekte dalyvauja kasmet visą savo gyvenimą, tad yra išties šauni žygeivė. Džiaugiamės ir dėl kitų lietuvių, laimėjusių projekto prizus. Šių metų maršrutai buvo tikrai vaizdingi ir įdomūs, objektai – vieni įspūdingiausių Europoje, o dalyviai – labai aktyvūs. Projektas suteikė galimybę geriau susipažinti ne tik su savo kraštu, bet ir su kaimyniniais. Juk turizme Latvija, Estija ir Lietuva yra ne konkurentai, o partneriai, bendromis pastangomis garsinantys Baltijos šalis“, - žygio dalyvius sveikino Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė.

Renginyje taip pat dalyvavo ir nugalėtojus sveikino Latvijos ambasados atstovė Jelena Markūnė ir Estijos ambasados atstovė Külliki Linnamägi.

„Mes su vyru projekte dalyvaujame jau penkerius metus. Žinia apie laimėjimą nuostabi, nekantrauju pasakyti tai dukrelei, kai susitiksime darželyje. Labai džiaugiamės ir nekantraujame pradėti planuoti laimėtos kelionės detales, - pasakoja laimėtojos mama Jolanta Vaivode. - Projekte itin didelį įspūdį paliko Lietuvos miestelis Zarasai, kuriame net likome nakvoti – jautėmės kaip jaukiame Vakarų Europos kurorte.“

Papildomus prizus pasidalijo dar penkiolika dalyvių, tarp kurių – penki lietuviai: Valentinas Tumas galės pasirinkti skrydį į bet kurią Baltijos šalį, Raimondas Zemblys keliaus į Latvijos sostinę Rygа ir kurortą Jūrmala, Ignas Pocius – į Rygа ir Cėsį, Lina Kleišmantienė mėgausis Estijos dovanotu Saremos poilsio paketu, o Ugnė Klimcukaitė – lietuviškais Druskininkų sveikatingumo malonumais.

Per visą projekto sezoną visi trisdešimt Baltijos šalių objektų buvo aplankyti net 2324 kartus. Populiariausios buvo Lietuvos lankytinos vietos – jas projekto dalyviai užfiksavo 818 kartų. Visai nedaug atsiliko ir Latvijos bei Estijos turizmo „Perlai“: juose buvo apsilankyta atitinkamai 755 ir 751 kartą.

Tarptautinį kelionių projektą „Didysis žygis po Baltijos šalis“ kasmet organizuoja Valstybinis turizmo departamentas kartu su Latvijos ir Estijos turizmo plėtros agentūromis. Baltijos šalis populiarinantis žygis šiais metais surengtas šeštą kartą. Projekto organizatoriai jau ragina ruoštis kitų metų vasaros žygiui.75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.