Print »  

Darželinukė iš Latvijos – Didžiojo žygio po Baltijos šalis nugalėtoja

2012-09-13

Pagrindinis „Didžiojo žygio po Baltijos šalis 2012“ prizas atiteko keturmetei latvei Loretai Vaivodei, kartu su tėveliais šią vasarą aplankiusiai po 5 objektus Lietuvoje ir Latvijoje bei 6 objektus Estijoje. Tai paaiškėjo vakar surengtame Didžiojo žygio po Baltijos šalis apdovanojimų renginyje.

„Sveikiname mažąją nugalėtoją Loretа! Kaip pasakojo jos mama, mergaitė projekte dalyvauja kasmet visą savo gyvenimą, tad yra išties šauni žygeivė. Džiaugiamės ir dėl kitų lietuvių, laimėjusių projekto prizus. Šių metų maršrutai buvo tikrai vaizdingi ir įdomūs, objektai – vieni įspūdingiausių Europoje, o dalyviai – labai aktyvūs. Projektas suteikė galimybę geriau susipažinti ne tik su savo kraštu, bet ir su kaimyniniais. Juk turizme Latvija, Estija ir Lietuva yra ne konkurentai, o partneriai, bendromis pastangomis garsinantys Baltijos šalis“, - žygio dalyvius sveikino Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė.

Renginyje taip pat dalyvavo ir nugalėtojus sveikino Latvijos ambasados atstovė Jelena Markūnė ir Estijos ambasados atstovė Külliki Linnamägi.

„Mes su vyru projekte dalyvaujame jau penkerius metus. Žinia apie laimėjimą nuostabi, nekantrauju pasakyti tai dukrelei, kai susitiksime darželyje. Labai džiaugiamės ir nekantraujame pradėti planuoti laimėtos kelionės detales, - pasakoja laimėtojos mama Jolanta Vaivode. - Projekte itin didelį įspūdį paliko Lietuvos miestelis Zarasai, kuriame net likome nakvoti – jautėmės kaip jaukiame Vakarų Europos kurorte.“

Papildomus prizus pasidalijo dar penkiolika dalyvių, tarp kurių – penki lietuviai: Valentinas Tumas galės pasirinkti skrydį į bet kurią Baltijos šalį, Raimondas Zemblys keliaus į Latvijos sostinę Rygа ir kurortą Jūrmala, Ignas Pocius – į Rygа ir Cėsį, Lina Kleišmantienė mėgausis Estijos dovanotu Saremos poilsio paketu, o Ugnė Klimcukaitė – lietuviškais Druskininkų sveikatingumo malonumais.

Per visą projekto sezoną visi trisdešimt Baltijos šalių objektų buvo aplankyti net 2324 kartus. Populiariausios buvo Lietuvos lankytinos vietos – jas projekto dalyviai užfiksavo 818 kartų. Visai nedaug atsiliko ir Latvijos bei Estijos turizmo „Perlai“: juose buvo apsilankyta atitinkamai 755 ir 751 kartą.

Tarptautinį kelionių projektą „Didysis žygis po Baltijos šalis“ kasmet organizuoja Valstybinis turizmo departamentas kartu su Latvijos ir Estijos turizmo plėtros agentūromis. Baltijos šalis populiarinantis žygis šiais metais surengtas šeštą kartą. Projekto organizatoriai jau ragina ruoštis kitų metų vasaros žygiui.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.