Print »  

Dėl UAB „Voyage – Voyage“ turistų tolimesnių veiksmų

2015-04-03

Turizmo departamentas atkreipia turistų, įsigijusių UAB „Voyage – Voyage“ (Kelionių organizatorius) keliones, dėmesį į tai, kad 2015-04-03 sustabdžius kelionių organizatoriaus pažymėjimo galiojimą, įmonė negali prisiimti naujų įsipareigojimų turistams.
Turistai, kurie įsigijo keliones, turi atidžiai įvertinti su Kelionių organizatoriumi sudarytą sutartį ir apsispręsti dėl tolimesnių veiksmų.

Sutartyje turi būti nurodyta, kas sudaro įsigytą kelionę: pvz. apgyvendinimas, gido paslaugos, pervežimas užsienio valstybėje, skrydžio bilietas iš Lietuvos ir į Lietuvą ir pan.

Atkreipiame dėmesį, kad jeigu Jūs turite skrydžio bilietą, kurį įsigijote ne iš UAB „Voyage – Voyage“ (kito kelionių organizatoriaus/ kelionių pardavimo agento ar oro bendrovės), tačiau kitas turizmo paslaugas pirkote iš UAB „Voyage – Voyage“, yra rizika, kad už minėtas kitas paslaugas organizatorius nėra atsiskaitęs su užsienio partneriais. Dėl šios priežasties turistai raginami ypatingai atidžiai įvertinti situaciją ir priimti sprendimą dėl vykimo/ nevykimo į kelionę. Yra itin didelė rizika, kad už kitas paslaugas turistams tektų sumokėti papildomai vietoje, kelionės metu.

Turistai, nusprendę pasinaudoti turimais skrydžio bilietais, dėl jų galiojimo pirmiausiai turėtų kreiptis į bilietų įsigijimo vietą.

Skrydžio bilietus (elektroninis variantas) su bilieto numeriu galima patikrinti šioje svetainėje: https://www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmtng/index?LANGUAGE=GB&SITE=NCMTNCMT#cmtng/home


Viešbučių vaučerius (kur nurodomas pavadinimas ir apgyvendinimo data) patikrinti bei pasitikslinti dėl apgyvendinimo rezervacijos galiojimo reikėtų susisiekus su viešbučiu.

Iš kelionių organizatoriaus turėto draudimo gali būti kompensuojami tik turistų nuostoliai pagal su UAB „Voyage-Voyage“ sudarytas turizmo paslaugų teikimo sutartis. Draudimo procedūra negali būti taikoma išlaidų, patirtų įsigijus ne kelionės paketą, o vieną paslaugą (t.y. tik skrydžio lėktuvu bilietą arba tik apgyvendinimo viešbutyje paslaugą ir kt.). Taip pat iš draudimo lėšų nebus kompensuojami iš kitų kelionių organizatorių, kelionių pardavimo agentų ar oro bendrovių įsigyti skrydžio bilietai.

Turistai, už keliones atsiskaitę bankų kredito kortelėmis, raginami pasidomėti bankų taikomomis pinigų grąžinimo sąlygomis, kuomet nebuvo gautos įsigytos paslaugos.  

Informacija apie pretenzijų pateikimo Turizmo departamentui tvarką paskelbta:
 

Aktuali informacija nuolat atnaujinama oficialiame tinklapyje www.tourism.lt

 
Telefonai pasiteirauti
 
Darbo dienomis:

Silvija Vencevičienė   8 70 664 985

Daiva Gerybaitė 8 70 664 932
Laura Bieliauskienė 8 70 664 971
 
Ne darbo dienomis:
Juozas Raguckas 8 698 88707
Vaiva Vaitkaitytė 8 659 73476Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.