Print »  

Europos aviacijos grandai gegužę susitiks Vilniuje

2016-04-18

2016-ieji – svarbūs tiek Lietuvos oro uostams, tiek lietuviškajai aviacijai, tiek pačiai Lietuvai. Vilniuje pirmą kartą susirinks Europos aviacijos ekspertai, kurie ne tik diskutuos apie iššūkius, su kuriais susiduria regioniniai oro uostai, bet ir susipažins su mūsų šalimi - daugumai dalyvių tai bus pirmas vizitas Lietuvoje.

Gegužės 11–13 d. vyksiantis kasmetinis tarptautinės oro uostų tarybos (ACI EUROPE) renginys „ACI EUROPE‘s Regional Airports‘ Conference and Exhibition“ sutrauks 250 dalyvių iš Europos ir ne tik jos regioninių oro uostų - generalinius direktorius, valdybos narius, komercijos, finansų, strateginės plėtros departamentų direktorius, oro uostuose veikiančių įmonių vadovus bei kitus aviacijos specialistus.

„Norėdami kolegas iš anksto supažindinti su Lietuva, pasirinkome mitų temą ir šmaikščiai pažvelgėme į gandus, kurie sklando apie mūsų šalį ir žmones. Džiugu, kad mačiusieji Lietuvos pristatymo filmuką jį tikrai įsiminė ir jau nekantrauja paragauti rožinės sriubos“, – apie kvietimą atvykti į mūsų šalį pasakojo Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas.

Artėjančios konferencijos tema – „Europos regioniniai oro uostai: efektyvus bendradarbiavimas siekiant užtikrinti puikią keleivių patirtį“. ACI EUROPE vadovo Olivier Jankovec teigimu, joje bus paliestos visiems aktualios temos – bendradarbiavimo tarp aviacijos rinkos žaidėjų stiprinimas regionuose, oro uostuose teikiamų paslaugų spektras ir šių paslaugų sėkmė ilgalaikėje perspektyvoje, savo svarbos išlaikymas, kai naujai atidarytos kryptys būna nepopuliarios ir nepelningos ir kt.75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.