Print »  

Europos aviacijos grandai gegužę susitiks Vilniuje

2016-04-18

2016-ieji – svarbūs tiek Lietuvos oro uostams, tiek lietuviškajai aviacijai, tiek pačiai Lietuvai. Vilniuje pirmą kartą susirinks Europos aviacijos ekspertai, kurie ne tik diskutuos apie iššūkius, su kuriais susiduria regioniniai oro uostai, bet ir susipažins su mūsų šalimi - daugumai dalyvių tai bus pirmas vizitas Lietuvoje.

Gegužės 11–13 d. vyksiantis kasmetinis tarptautinės oro uostų tarybos (ACI EUROPE) renginys „ACI EUROPE‘s Regional Airports‘ Conference and Exhibition“ sutrauks 250 dalyvių iš Europos ir ne tik jos regioninių oro uostų - generalinius direktorius, valdybos narius, komercijos, finansų, strateginės plėtros departamentų direktorius, oro uostuose veikiančių įmonių vadovus bei kitus aviacijos specialistus.

„Norėdami kolegas iš anksto supažindinti su Lietuva, pasirinkome mitų temą ir šmaikščiai pažvelgėme į gandus, kurie sklando apie mūsų šalį ir žmones. Džiugu, kad mačiusieji Lietuvos pristatymo filmuką jį tikrai įsiminė ir jau nekantrauja paragauti rožinės sriubos“, – apie kvietimą atvykti į mūsų šalį pasakojo Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Gediminas Almantas.

Artėjančios konferencijos tema – „Europos regioniniai oro uostai: efektyvus bendradarbiavimas siekiant užtikrinti puikią keleivių patirtį“. ACI EUROPE vadovo Olivier Jankovec teigimu, joje bus paliestos visiems aktualios temos – bendradarbiavimo tarp aviacijos rinkos žaidėjų stiprinimas regionuose, oro uostuose teikiamų paslaugų spektras ir šių paslaugų sėkmė ilgalaikėje perspektyvoje, savo svarbos išlaikymas, kai naujai atidarytos kryptys būna nepopuliarios ir nepelningos ir kt.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.