Print »  

Europos kurortų asociacija skelbia Inovacijų apdovanojimus

2016-03-30

Europos kurortų  asociacija (ESPA), vienijanti narius iš 20 Europos šalių, trečius metus iš eilės organizuoja ESPA Inovacijų apdovanojimus. Renginys skirtas apdovanoti ir paskatinti Europos kurortus bei sveikatinimo ir sveikatingumo srityse veikiančias įmones už jų įgyvendintus pasiekimus, inovatyvias idėjas bei skleidžiamą gerąją patirtį. Apdovanojimams paraiškas pateikusios įmonės šiemet varžysis šešiose kategorijose.

Inovatyviausias kurortas/ Spa & Health Resort destination - šioje kategorijoje varžytis kviečiamos kurortų savivaldybės. Apdovanojimai bus skiriami už urbanistinį vietovės planavimą, valdymo aspektus, aplinką, įstaigų įvairovę, rinkodaros ypatumus bei aplinkosaugą.

Inovatyviausias medicininis Spa/ Medical Spa. Kategorijoje varžysis Europos medicininiai Spa centrai, savo veikloje naudojantys natūraliuosius gamtinius išteklius: mineralinį vandenį, purvą, gydomąsias dujas ir kt. Įstaigoms apdovanojimai bus skiriami už unikalų kuriamą produktą, paslaugos/produkto dizainą, koncepciją, inovatyvų gydymo priemonių naudojimą, išskirtinę vertę kuriantį pasiūlymą klientams, aplinką tausojančius veiklos sprendimus.

Inovatyviausias Spa viešbutis/ Spa Hotel – apdovanojimai bus skiriami medicininio Spa viešbučiams už taikomas inovacijas produktų ir paslaugų srityse, taip pat – už unikalius dizaino sprendimus ir valdymo koncepciją, rinkodaros programas bei vykdomus inovatyvius projektus.

Inovatyviausia medicininio Spa koncepcija / Spa Concept. Šiai kategorijai paraiškas teikti kviečiamos įmonės, kurios specializuojasi Spa dizaino, statybos, produktų bei įrangos kūrimo srityse. Įmonės bus apdovanojamos už inovatyvius statybos, dizaino ir įrangos sprendimus, technologijų panaudojimą ir gamtos integravimą į techninius sprendimus.

Inovatyviausia medicinos Spa programa – šioje kategorijoje varžysis įdomiausius, kūrybiškiausius produktus ir sveikatinimo programas pacientams siūlančios medicinos Spa įstaigos. Įmonės bus apdovanojamos už kūrybiškiausių gydymo koncepcijų įgyvendinimą, inovatyviausias procedūras bei jų efektyvumą pacientams.

Tyrimai medicinos Spa srityje. Ši nominacija skirta apdovanoti mokslininkus, savo darbuose didžiausią dėmesį skiriančius sveikatinimui, natūralių gamtinių išteklių poveikio žmogaus sveikatai aiškinimuisi. Apdovanojimų kategorija yra nauja – mokslininkai teikti paraiškas kviečiami pirmą kartą.

Visus pretendentus į pateiktas nominacijas vertins nepriklausomi žiuri ekspertai. Nugalėtojai bus paskelbti apdovanojimų ceremonijoje š.m. gegužės 26 d. ESPA Inovacijų Apdovanojimams skirtos Gala vakarienės metu Vichy kurorte (Prancūzijoje).
 

Paraiškas dalyvauti konkurse galima teikti iki š.m. balandžio 30 d.
Daugiau informacijos e. paštu: info@kurortuasociacija.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.