Print »  

Gerėjant susisiekimui Lietuvoje laukiama vis daugiau Izraelio turistų

2018-11-07

Šiandien Tel Avive (Izraelis) vyksta Lietuvos turizmo skatinimo renginys. Jame vietos turizmo profesionalams, verslui ir žiniasklaidai bus pristatyti ir du specialiai Izraelio turistams sukurti turinio projektai - Lietuvos turizmo video ir žurnalo „National Geographic“ priedas. 

Video klipe nufilmuota šeima iš Izraelio, besidalinanti smagiomis atostogų Lietuvoje akimirkomis. Akcentuojamos patrauklios šeimų turizmo galimybės – miestai, gamta, pramogos šeimoms. Video pažiūrėti galima čia.

„Su Izraelio rinka dirbame labai intensyviai – kasmet dalyvaujame tarptautinėje turizmo parodoje Tel Avive „IMTM“, organizuojame pažintinius turus žurnalistams, inicijuojame reklamos kampanijas. Be to, šios vasaros pabaigoje pristatėme kartu su „National Geographic Israel“ ruoštą priedą hebrajų kalba „Visit Lita!“, o dabar sukūrėme segmentuoto specialiai turistams iš Izraelio turinio video, kviečiantį atostogoms rinktis Lietuvą. Siekiame šioje prioritetinėje Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkoje paskleisti žinią apie mus kaip saugią, patrauklią ir nesudėtingai pasiekiamą Šiaurės Europos šalį, kurioje turiningai gali ilsėtis ir šeimos, ir senjorai, ir aktyvaus turizmo šalininkai ar ištroškę kultūrinio gyvenimo“, - įsitikinusi Turizmo departamento Atvykstamojo turizmo poskyrio vyr. specialistė Indrė Šlyžiūtė, koordinuojanti Lietuvos turizmo rinkodarą Izraelyje.

Šiandien vyksiančiame Turizmo departamento organizuojamame Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo renginyje Tel Avive dalyvauja rekordinis skaičius Lietuvos turizmo verslo atstovų. Net 15 įmonių (viešbučiai ir SPA centrai iš Vilniaus, Druskininkų, Birštono, Palangos, kelionių organizatoriai ir kt.) pristatys turizmo paslaugas ir sieks bendradarbiavimo galimybių su Izraelio turizmo verslu. Lietuvos turizmo verslo attsovų teigimu, bendradarbiavimo potencialą sustiprina ir nauja tiesioginė oro jungtis Kaunas – Tel Avivas.

Pagal apgyvendinimo įstaigų statistiką, pernai Lietuvoje lankėsi 20,4 tūkst. Izraelio turistų, kurie Lietuvoje iš viso praleido 95 tūkst. nakvynių, t.y. net 22 proc. daugiau nei 2016 m. Be to, būtent Izraelio turistų Lietuvoje praleidžiama vidutinė viešnagės trukmė yra didžiausia – vidutiniškai 3,5 nakvynės. Pagal vidutines turisto vienos kelionės Lietuvoje išlaidas, Izraelio turistai yra pirmame penketuke – vidutiniškai išleidžia 432,4 EUR, todėl ekonomiškai yra vieni naudingiausių.

Video finansuojamas įgyvendinant 2014-2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos projektą Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0007 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų pristatymas bei reklama Lietuvos ir užsienio šalių interneto portaluose, soc.tinklapiuose ir leidiniuose“. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR valstybės biudžeto lėšų. 

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.