Print »  

į ISPANIJА - PRISTATYTI LIETUVOS

2008-01-30 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Vakar į Madridа išvyko Lietuvos turizmo atstovų delegacija, kuri dalyvaus sausio 30 - vasario 4 d. vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje „Fittur-2008“ ir pristatys mūsų šalies turizmo galimybes.

  Vakar į Madridа išvyko Lietuvos turizmo atstovų delegacija, kuri dalyvaus sausio 30 - vasario 4 d. vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje „Fittur-2008“ ir pristatys mūsų šalies turizmo galimybes.

„FITTUR - tai antra po Berlyne vykstančios ITB paroda pagal dydį Europoje ir didžiausia bei svarbiausia paroda Ispanijoje, - sako Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius Alvitis Lukoševičius. – Pristatydami šalies turizmo galimybes šioje parodoje, plečiame ryšius ir geriname Lietuvos įvaizdį pasaulyje. Be to, Ispanija yra auganti Lietuvos rinka. Iš dviejų Ispanijos miestų – Barselonos ir Malagos - yra tiesioginiai reisai į mūsų šalį“.

Lietuva šioje parodoje dalyvauja jau penktа kartа. Pirmos trys parodos dienos skirtos turizmo profesionalams, savaitgalis – publikai, t.y. visiems, norintiems keliauti. Pasak Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje direktorius Raimundo Michnevičiaus, pastaruoju metu susidomėjimas mūsų šalimi yra didelis, ypač organizuotomis kelionėmis po šalį ir Baltijos valstybes. Be šios parodos, Lietuva šiemet pirmа kartа bus pristatoma dar 7 Ispanijos regionuose vyksiančiose parodose. "Kadangi net 80 proc. ispanų savo atostogas pasirenka būtent apsilankę parodoje, labai svarbu jose dalyvauti. Be to, į daugelį Ispanijos regionuose vyksiančių parodų esame kviečiami labai palankiomis sаlygomis", - džiaugiasi R. Michnevičius.  

FITTUR - tai viena didžiausių tarptautinių turizmo parodų ne tik Ispanijoje, bet ir pasaulyje, surengta 27-аjį kartа. 2007 m. parodoje dalyvavo daugiau kaip 11 400 turizmo įmonių iš 175 pasaulio šalių. Parodа aplankė per 100 000 lankytojų, tarp jų – daugiau kaip 19 000 turizmo profesionalų.

Lietuvai FITTUR atstovaus Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos, Všį „Lietuvos turizmo plėtros agentūrą, bus pristatomi Vilniaus – Europos kultūros sostinės renginiai. į parodа Ispanijoje vežami specialiai Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos ispanų kalba išleisti informaciniai reklaminiai leidiniai apie Lietuvos turizmo galimybes, žemėlapiai, filmai. Paroda suteiks galimybę supažindinti potencialius turistus ir kelionių organizatorius bei žurnalistus su Lietuva, pristatyti turizmo naujienas, sudominti ir paskatinti kelionių organizatorius, dar nepardavinėjančius kelionių į Lietuvа, įtraukti mūsų šalį į savo kelionių katalogus.

Statistikos departamento išankstiniais duomenimis, 2007 m. sausio-rugsėjo mėnesiais Lietuvos kolektyvinėse apgyvendinimo įmonėse buvo apsistoję 12,5 tūkst. turistų iš Ispanijos, arba 19,1 proc. daugiau nei per tа patį 2006-ųjų laikotarpį.

 

 

Lidija Bajarūnienė,

Valstybinio turizmo departamentas prie ūkio ministerijos

Užsienio ryšių vyr. specialistė

2108724, 860433337, lilu@tourism.lt                                 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.