Print »  

INFORMACIJA TURISTAMS DĖL KELIONIŲ Į TUNISĄ

2015-03-19

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD), atsižvelgdamas į gaunamus turistų paklausimus dėl 2015-03-18 įvykusio teroro išpuolio Tunise, informuoja apie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) rekomendaciją dėl vykimo į šią šalį.

Departamentas informuoja apie 2015-03-19 URM rekomendaciją dėl kelionių į Tunisą, kurioje siūloma susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į tam tikras šalies dalis.

Naujausiais turimais duomenimis URM rekomendacijų tekste nurodytos vietovės Tunise, į kurias vykti nerekomenduojama, tačiau primename, kad situacija nuolat stebima ir jai kintant URM rekomendacijos gali būti vėl atnaujinamos.  Siūlome sekti informaciją URM interneto svetainėje www.urm.lt .

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad konkrečiu laikotarpiu galiojančias rekomendacijas Lietuvos piliečiams dėl buvimo tam tikroje užsienio valstybėje ar jos dalyje viešai skelbia URM, tačiau pažymėtina, kad URM tinklalapyje skelbiamos kelionių rekomendacijos yra tik rekomendacinio pobūdžio, o sprendimą, ar vykti į konkrečią valstybę, kiekvienu atveju turistai turi priimti patys, įvertinę visas aplinkybes. URM rekomendaciją dėl kelionių į Tunisą galite rasti adresu http://keliauk.urm.lt/index.php/salis/TN .

Turistai, sudarę sutartis kelionėms į Tunisą, dėl konkrečių sutarčių vykdymo ir kitos informacijos turi kreiptis į kelionių organizatorių ar pardavusį kelionių pardavimo agentą.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.