Print »  

INFORMACIJA TURISTAMS DĖL KELIONIŲ Į TUNISĄ

2015-03-19

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD), atsižvelgdamas į gaunamus turistų paklausimus dėl 2015-03-18 įvykusio teroro išpuolio Tunise, informuoja apie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) rekomendaciją dėl vykimo į šią šalį.

Departamentas informuoja apie 2015-03-19 URM rekomendaciją dėl kelionių į Tunisą, kurioje siūloma susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į tam tikras šalies dalis.

Naujausiais turimais duomenimis URM rekomendacijų tekste nurodytos vietovės Tunise, į kurias vykti nerekomenduojama, tačiau primename, kad situacija nuolat stebima ir jai kintant URM rekomendacijos gali būti vėl atnaujinamos.  Siūlome sekti informaciją URM interneto svetainėje www.urm.lt .

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad konkrečiu laikotarpiu galiojančias rekomendacijas Lietuvos piliečiams dėl buvimo tam tikroje užsienio valstybėje ar jos dalyje viešai skelbia URM, tačiau pažymėtina, kad URM tinklalapyje skelbiamos kelionių rekomendacijos yra tik rekomendacinio pobūdžio, o sprendimą, ar vykti į konkrečią valstybę, kiekvienu atveju turistai turi priimti patys, įvertinę visas aplinkybes. URM rekomendaciją dėl kelionių į Tunisą galite rasti adresu http://keliauk.urm.lt/index.php/salis/TN .

Turistai, sudarę sutartis kelionėms į Tunisą, dėl konkrečių sutarčių vykdymo ir kitos informacijos turi kreiptis į kelionių organizatorių ar pardavusį kelionių pardavimo agentą.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.