Print »  

Išrinkti sėkmingiausi 2007 metų turizmo projektai

2007-12-17 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Rytoj, gruodžio 18 d., bus apdovanojami išrinkti Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos (toliau - VTD) rengto konkurso „Sėkmingiausias 2007 metų turizmo projektas“ nugalėtojai

  Rytoj, gruodžio 18 d., bus apdovanojami išrinkti Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos (toliau - VTD) rengto konkurso „Sėkmingiausias 2007 metų turizmo projektas“ nugalėtojai.

„šie metai ypač sėkmingi Lietuvos turizmui – didėja turistų srautai, sparčiai plečiama turizmo infrastruktūra, Lietuva išrinkta tarp valdančiųjų Pasaulio turizmo organizacijos narių. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais sėkmingiausių konkurso dalyvių geografija vis plečiasi ir apima visа šalį, - sako Alvitis Lukoševičius, VTD direktorius. - Mūsų siekis rengiant tokius konkursus - paskatinti gerai dirbančias bendroves ir įvertinti jų nuopelnus Lietuvos turizmui, propaguoti Lietuvos turizmo galimybes, naujoves bei iniciatyvas, gerinti šalies turizmo įvaizdį, skatinti atvykstamаjį ir vietinį turizmа, įvertinti gražias iniciatyvas ir nuveiktus darbus“.

            Konkursas buvo vykdomas ir nugalėtojai pripažįstami pagal turizmo paslaugų rūšių ar veiklų grupes. šiais metais, atsižvelgiant į ankstesnių metų patirtį, verslo asociacijų pastabas ir pasiūlymus, šiek tiek pakeistos nugalėtojų kategorijos. Daugiausia paraiškų, kaip ir ankstesniais metais buvo pateikta iš Lietuvos turizmo informacijos centrų ir turizmo viešosios infrastruktūros objektų, paslaugų, pramogų įmonių.

Komisija, sudaryta VTD deleguotų atstovų ir 9 turizmo verslo asociacijų bei visuomeninių organizacijų, atsižvelgdama į pirmаkart šiais metais vykdytа apklausа internetu (balsavo 1120 žmonių), nutarė, jog kiekvienoje kategorijoje bus išrinktas vienas sėkmingiausias turizmo projektas. Keli projektai kaip paskatinimа gaus specialų prizа - „Sėkmės angelas“.

2007-ųjų Sėkmingiausio turizmo projekto rezultatai:

 Sėkmingiausias 2007 metų viešbutis, SPA, motelis, svečių namai

Viešbutis „Daugirdas“ (Kaunas)

„Sėkmės angelais“ apdovanojami

 Viešbutis „Sofijos rezidenciją (Birštonas)

Viešbutis „Reval Inn Vilnius“ (Vilnius)

Sėkmingiausia 2007 metų turistinė poilsio įstaiga: sanatorija, poilsio namai, turizmo centras, kempingas:

Poilsio namai „Dubingiai“ (Molėtų r.)

Sėkmingiausias 2007 metų kelionių organizatorius, kelionių agentūra:

UAB „Baltic Travel Group“ (Vilnius)

„Sėkmės angelas“ bus įteiktas

 UAB „Vestekspress“ (Vilnius)

Sėkmingiausia 2007 metų kaimo turizmo sodyba

V. ir A. Bielinių kaimo turizmo sodyba (Trakų r. )

„Sėkmės angelais“ apdovanojami

B. ir K. Tarvydų kaimo turizmo sodyba (šilalės r.)

P.Račkauskienės kaimo turizmo sodyba (Klaipėdos r.)

Sėkmingiausias 2007 metų restoranas, kavinė

UAB „Taurakalnis“ (Vilnius)

„Sėkmės angelais“ apdovanojami

Erikos ir Ramūno čižų užeiga „Prie bravoro“

Kavinė – baras „Kukudrą (Kretingalė)

Sėkmingiausias 2007 metų turizmo informacijos centras Lietuvoje

Rokiškio krašto muziejaus turizmo informacijos skyrius

„Sėkmės angelais“ apdovanojami

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agilą.

Vilniaus turizmo informacijos centras

Sėkmingiausias 2007 metų nekomercinis turizmo rinkodaros projektas: leidinys arba interneto svetainė, vaizdo filmas

Turizmo informacinių ir rinkodaros paslaugų plėtra Lazdijų rajone

 „Sėkmės angelais“ apdovanojami

„Sailing Guide“ – vandens maršrutų vadovas (anglų kalba, Klaipėda)

Turistinis maršrutas „Dailininko Nikodemo Silvanavičiaus pėdomis“ (Birštonas)

7.8. Sėkmingiausias 2007 metų turizmo infrastruktūros projektas: viešosios turizmo infrastruktūros objektas ar paslaugų, pramogų įmonė

Druskininkų vandens pramogų parkas

„Sėkmės angelais“ apdovanojami

Aukštabalio multifunkcinis kompleksas

 Viešoji įstaiga „Vilko Valią. „Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“

Kėdainių senamiesčio restauravimas ir pritaikymas viešajai turizmo infrastruktūrai

 Trumpi projektų aprašymai  

Specialiu VTD prizu bus apdovanotas Rimantas Miknius – šiais metais išleidęs knygа „Viešbučio valdymas“, kuri papildys taip trūkstamа turistinės literatūros lietuvių kalba sаrašа.

 

Be to, bus įteikti apdovanojimai ir Pirmojo Baltijos kelionių maratono nugalėtojams iš Lietuvos.

 

Daugiau informacijos:

Lidija Bajarūnienė,

Valstybinio turizmo departamentas prie ūkio ministerijos

Užsienio ryšių vyr. specialistė

2108724, 898888608, lilu@tourism.lt

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.