Print »  

ISPANIJOS TURISTAMS – LIETUVOS PRISTATYMAS IR TIESIOGINIAI SKRYDžIAI

2008-04-17 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Lietuva pristatoma turizmo parodoje „SITC“ („Salo internacional de Turisme en Catalunya“) Barselonoje. Viena didžiausių Ispanijoje organizuojamų turizmo parodų vyks balandžio 17-20 dienomis. Pagal parodos dalyvių bei lankytojų skaičių tai antra pagal dydį turizmo paroda visoje Ispanijoje. „SITC“ parodoje bus pristatytos 79 valstybės bei visi Ispanijos regionai. šiemet trečiа kartа šioje parodoje dalyvaus ir Lietuvos turizmo informacijos centras.

„Pagal Ispanijoje pateiktus statistinius rodiklius, katalonai ir baskai – labiausiai keliaujančios tautos šioje valstybėje. Net 75% „SITC“ parodos lankytojų savo vasaros atostogas pasirenka būtent po apsilankymo šioje parodoje“,- sako Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje vadovas Raimundas Michnevičius. „Džiugu, kad parodoje bus pristatyti ne tik Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos miestai, tačiau pirmа kartа katalonai turės puikiа galimybę susipažinti ir su šilutės regionu“.

„Dalyvavimas tiek Katalonijos sostinėje, tiek kituose Ispanijos miestuose vyksiančiose turizmo parodose būtinas dar ir todėl, kad jau antri metai yra vykdomi tiesioginiai reguliarūs skrydžiai iš Ispanijos į Lietuvа“,- džiaugiasi Valstybinio turizmo departamento Generalinis direktorius Alvitis Lukoševičius.  Nuo š.m. gegužės mėn. padaugės tiesioginių skrydžių iš Ispanijos į Lietuvа. Aviakompanijos „Flylal“ ir „Airbaltic“ tiesioginiais skrydžiais skraidins iš Barselonos į Vilnių (iš viso penki skrydžiai per savaitę), „Flylal“ sujungs Malagos bei Palma de Maljorka miestus su Lietuvos sostine (skrydžiai vyks kartа per savaitę).

„Džiugu, kad jau treti metai Lietuva pristatoma ne tik didžiausiuose turizmo parodose, kurios vyksta Madride ir Barselonoje, tačiau ir kituose Ispanijos regionuose vykstančiose turizmo parodose. Per metus informacija apie Lietuvа pateikiama net 8-iose Ispanijos turizmo parodose“ ,- sako R. Michnevičius.

Barselonoje vyksiančios „SITC“ turizmo parodos metu bus surengtas „Vilniaus - Europos kultūros sostinės 2009“ pristatymas.

  

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos

Atstovė žiniasklaidai

Tel. +370 5 210 8722

 

 

Daugiau informacijos:

Raimundas Michnevičius

TIC Barselonoje direktorius

Tel. +34 93 285 32 85, mob. +34 667 693 931Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.