Print »  

Ispanų turistų žemėlapiuose – vis dažniau Lietuva

2007-11-05 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Spalio 25-28 d. Gijone (Ispanija) vyko tarptautinė turizmo paroda „Turicom“. Joje pirmа kartа dalyvavo ir Lietuvos atstovai. šalies turizmo galimybes pristatė Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje

Spalio 25-28 d. Gijone (Ispanija) vyko tarptautinė turizmo paroda „Turicom“. Joje pirmа kartа dalyvavo ir Lietuvos atstovai. šalies turizmo galimybes pristatė Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje.

Per keturias parodos dienas Lietuvos stende, kurio plotas buvo 12 kv. m., apsilankė 15 tūkst. lankytojų. Ispanai domėjosi ne tik didžiausiais Lietuvos miestais, tačiau ir kaimo turizmo galimybėmis, kultūriniais renginiais.

Organizatorių duomenimis, parodoje iš viso apsilankė 100 tūkst. lankytojų. „Turicom“ vyksta kasmet ir yra skirta turizmo profesionalams bei plačiajai visuomenei.

„Džiugu, kad prie Lietuvos stendo nuolat būriavosi minios žmonių. Tikimės šioje parodoje dalyvauti ir ateityje“, - teigia Raimundas Michnevičius, Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje direktorius.

„Kasmet vis daugėja galimybių greitai ir nebrangiai iš Ispanijos nukeliauti į Lietuvа. Neabejoju, kad dalyvavimas šios šalies turizmo parodose bei pagerėjęs susisiekimas dar labiau paskatins turistus iš Ispanijos atvykti į Lietuvа“, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius.

Teigiama, kad 80 proc. ispanų būsimų atostogų vietа pasirenka būtent parodų metu, todėl dalyvavimas jose yra itin reikšmingas. Per pirmаjį šių metų pusmetį Lietuvos kolektyvinėse apgyvendinimo įmonėse apsistojo kone 4 tūkst. turistų iš Ispanijos. Palyginti su 2006 m. tuo pačiu laikotarpiu, šios šalies turistų srautas liko beveik nepakitęs.

Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje šiemet iš viso dalyvavo šešiose Ispanijoje vykusiose turizmo parodose. Ankstesniais metais Lietuva buvo pristatoma tik Madride ir Barselonoje, o šiemet pirmаkart šaliai atstovauta ir regioninėse turizmo parodose Bilbao bei Mursijos miestuose.

Nuo spalio pabaigos aviakompanija „airBaltic“ didina tiesioginių skrydžių iš Barselonos į Vilnių skaičių, aviakompanija „Flylal“ tris kartus per savaitę sujungs Malagа ir Vilnių.

  

Imantas Paliakas, 2108722

Atstovas žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos

 

Daugiau informacijos:

Raimundas Michnevičius, +34 932 853 285   

info@lituaniatrade.com

Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.