Print »  

Ispanų turistų žemėlapiuose – vis dažniau Lietuva

2007-11-05 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Spalio 25-28 d. Gijone (Ispanija) vyko tarptautinė turizmo paroda „Turicom“. Joje pirmа kartа dalyvavo ir Lietuvos atstovai. šalies turizmo galimybes pristatė Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje

Spalio 25-28 d. Gijone (Ispanija) vyko tarptautinė turizmo paroda „Turicom“. Joje pirmа kartа dalyvavo ir Lietuvos atstovai. šalies turizmo galimybes pristatė Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje.

Per keturias parodos dienas Lietuvos stende, kurio plotas buvo 12 kv. m., apsilankė 15 tūkst. lankytojų. Ispanai domėjosi ne tik didžiausiais Lietuvos miestais, tačiau ir kaimo turizmo galimybėmis, kultūriniais renginiais.

Organizatorių duomenimis, parodoje iš viso apsilankė 100 tūkst. lankytojų. „Turicom“ vyksta kasmet ir yra skirta turizmo profesionalams bei plačiajai visuomenei.

„Džiugu, kad prie Lietuvos stendo nuolat būriavosi minios žmonių. Tikimės šioje parodoje dalyvauti ir ateityje“, - teigia Raimundas Michnevičius, Lietuvos turizmo informacijos centro Barselonoje direktorius.

„Kasmet vis daugėja galimybių greitai ir nebrangiai iš Ispanijos nukeliauti į Lietuvа. Neabejoju, kad dalyvavimas šios šalies turizmo parodose bei pagerėjęs susisiekimas dar labiau paskatins turistus iš Ispanijos atvykti į Lietuvа“, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius.

Teigiama, kad 80 proc. ispanų būsimų atostogų vietа pasirenka būtent parodų metu, todėl dalyvavimas jose yra itin reikšmingas. Per pirmаjį šių metų pusmetį Lietuvos kolektyvinėse apgyvendinimo įmonėse apsistojo kone 4 tūkst. turistų iš Ispanijos. Palyginti su 2006 m. tuo pačiu laikotarpiu, šios šalies turistų srautas liko beveik nepakitęs.

Lietuvos turizmo informacijos centras Barselonoje šiemet iš viso dalyvavo šešiose Ispanijoje vykusiose turizmo parodose. Ankstesniais metais Lietuva buvo pristatoma tik Madride ir Barselonoje, o šiemet pirmаkart šaliai atstovauta ir regioninėse turizmo parodose Bilbao bei Mursijos miestuose.

Nuo spalio pabaigos aviakompanija „airBaltic“ didina tiesioginių skrydžių iš Barselonos į Vilnių skaičių, aviakompanija „Flylal“ tris kartus per savaitę sujungs Malagа ir Vilnių.

  

Imantas Paliakas, 2108722

Atstovas žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos

 

Daugiau informacijos:

Raimundas Michnevičius, +34 932 853 285   

info@lituaniatrade.com

Lietuvos turizmo informacijos centras BarselonojeValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.