Print »  

Jubiliejinėje turizmo verslo misijoje – nematyti Lietuvos „pirkėjai“

2007-09-14 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Šiandien (rugsėjo 13 d.) Vilniuje, viešbutyje “Crowne Plaza Vilnius”, atidaryta jubiliejinė penktoji atvykstamojo turizmo verslo misija “Buy Lithuania”, skirta užsienio šalių kelionių organizatoriams ir žurnalistams.

Šiandien (rugsėjo 13 d.) Vilniuje, viešbutyje “Crowne Plaza Vilnius”, atidaryta jubiliejinė penktoji atvykstamojo turizmo verslo misija “Buy Lithuania”, skirta užsienio šalių kelionių organizatoriams ir žurnalistams. “Buy Lithuania” populiarumas kasmet auga: plečiasi misijoje dalyvaujančių užsienio šalių geografija, pateikiama vis daugiau ir įvairesnių Lietuvos kompanijų pasiūlymų. Šiemet į verslo misijа atvyko 60 dalyvių iš 19 užsienio valstybių. Džiugu, kad visi šiųmetės misijos dalyviai – naujos, anksčiau „Buy Lithuania“ nedalyvavusios kompanijos. O Gruzijos, Izraelio, čekijos, Danijos, Belgijos, Šveicarijos šalių atstovai Lietuvoje rengiamoje misijoje dirbs pirmа kartа. Gausiausiai misijoje dalyvauja Europos šalių atstovai, ypač tų, kuriose jau veikia Lietuvos turizmo informacijos centrai: iš Vokietijos atvyko 4 atstovai, iš Rusijos – 6, iš Suomijos ir Didžiosios Britanijos – po 9. Verslo misijos metu Lietuva bus pristatyta 23 užsienio žiniasklaidos atstovams iš 14 valstybių (tarp jų pirmаkart Lietuvoje viešintys Kazachstano, Japonijos, Vengrijos, Portugalijos žurnalistai). Didžiausia susidomėjimа Lietuva parodė JAV ir Didžiosios Britanijos žurnalistai – jų sulaukta po 4. žurnalistas iš Japonijos atstovauja dienraščiui “The Yomiuri Shimbun”, kuris tiražas didžiausias pasaulyje – 14 mln. Minėtas japonų dienraštis leidžiamas jau 133 metus ir ilgа laikа neužleidžia lyderio pozicijų. Misijoje naujus maršrutus, viešbučius, SPA centrus, konferencijų turizmo galimybes, kt. pristatys daugiau nei 100 Lietuvos atstovų. Pasibaigus verslo misijai, dalyviams bei žurnalistams bus surengta 2 dienų pažintinė kelionė po gražiausias ir įdomiausias Lietuvos vietas, supažindinta su turizmo infrastruktūros plėtra. Svečiai lankysis pajūryje, Druskininkuose, ten esančiame vandens pramogų parke, Vilnius bus pristatytas kaip Europos kultūros sostinė. Pirmoji turizmo verslo misija buvo surengta 2003 m. kovo 14 d. Vilniuje. Verslo misijа organizuoja Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Valstybiniu turizmo departamentu prie ūkio ministerijos, subsidijuoja Lietuvos Respublikos ūkio ministerija. Imantas Paliakas Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos Atstovas žiniasklaidai, 2108722 Daugiau informacijos Eglė Dilkienė Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos Vykdančioji direktorė, 868651148


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.