Print »  

Jungtinės Karalystės TV žiniose – reportažas apie išgyvenimo dramа sovietiniame bunkeryje

2008-03-17 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Jungtinės Karalystės TV žiniose – reportažas apie išgyvenimo dramа sovietiniame bunkeryje

Vienas iš penkių didžiausių visoje D.Britanijoje matomų TV kanalų Channel 5  parodė reportažа apie „Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009“ projektа „Išgyvenimo drama. 1984“. Reportažas buvo parodytas kovo 7 dienа šio kanalo žinių laidose Five News 12.30; 17.00 bei 19.00 val.

 Five News filmavimo grupės kelionę į Vilnių vasario pradžioje organizavo Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Londone. Channel 5 žiniųvedėjas žurnalistasMatt Barbet, buvęs BBC London žinių vedėjas, pats savo kailiu bandė išgyventi buvusiame sovietiniame bunkeryje netoli Vilniaus ir šį projektа pavadino labai įdomiu atradimu.

  „Britams labai įdomu pamatyti, pajusti, kа mes išgyvenome ir kaip gyvenome būdami Sovietų Sаjungos dalimi ir savo akimis pamatyti didžiulį skirtumа tarp tų dienų ir šiandienos. „Išgyvenimo dramos“ projektа šiuo metu aktyviai pristatome Jungtinės Karalystės žiniasklaidai įvairių renginių metu ir yra nemažai žurnalistų, planuojančių atvykti apie jį parašyti. Five News komanda buvo pirmoji įspūdžius patirtus sovietiniame bunkeryje pristačiusi britų auditorijai“, - sako Lietuvos TIC Londone direktorė Indrė Trakimaitė.

Channel 5 žinių laidų kasdienė auditorija – 3 milijonai žiūrovų. Reportažа Soviet Union theme park galima rasti Five News interneto svetainėje adresu www.five.tv/news , šiuo metu jis yra geriausių Five News reportažų skiltyje Best of Five News, o pats projektas svetainėje įvardintas kaip, be abejonės, viena iš netikėčiausių Europos turistinių atrakcijų.

 Lietuvos TIC Londone kartu su Valstybiniu turizmo departamentu prie ūkio ministerijos 2007 m. organizavo pažintines keliones (grupines bei individualias) į Lietuvа 26 Jungtinės Karalystės žurnalistams. Po jų kelionių šios šalies nacionalinėje bei regioninėje spaudoje jau buvo išspausdinta per 30 straipsnių apie turistinę Lietuvа. Apie 30 žurnalistų mūsų šalį aplankys šiais metais. Artimiausia žurnalistų kelionė rengiama balandžio pradžioje, jos metu žurnalistams bus pristatomos kultūrinio bei spa turizmo galimybės Lietuvoje

 

Rūta Dirsienė,

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos atstovė spaudai

+370 5 2108724                         

 

Daugiau informacijos:

Indrė Trakimaitė, TIC Londone direktorė

+44 7817393048Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.