Print »  

“Keliaukime po Lietuvą“: nuotykiai prasideda!

2012-10-05

Kaip išgyventi pelkėje? Išsikepti šakotį ar išlieti žvakę? Kirsti Nemuną baidare? Nusileisti rogučių trasa tiek žiemą, tiek vasarą? Apie visa tai – šį sekmadienį Lietuvos Nacionalinės televizijos kanalų pradedamame rodyti TV laidų cikle „Keliaukime po Lietuvą“.

Į nuotykius įvairiais metų laikais leisis keturios dalyvių grupės: šeima su mažamečiais vaikais, draugų trijulė, jaunuolių pora ir verslininkas. Kiekvienoje laidoje jie gaus po užduotį, kurią turės įvykdyti įvairiomis priemonėmis keliaudami į skirtingus Lietuvos kampelius ir priimdami netikėtus iššūkius.

„Nieko nėra įdomiau, kaip save ir kitus nustebinti lobiais, kurie slepiasi Lietuvoje. Kartu su visais keliautojais bandėm, mėgavomės, ieškojom, skraidėm ir leidomės. Tikiuosi, kad žiūrovai taip pat prisijungs prie šios kelionių avantiūros“, - pasakoja TV laidų režisierė Neringa Skrudupaitė.

Viso kiekvieną spalio sekmadienį bus transliuojamos keturios pusvalandžio trukmės laidos. Pirmąją laidą LTV transliuos 17.45 val. 

Keliautojų po Lietuvą nuotykiai bus rodomi ir LTV World kanalu sekmadieniais 17:45,  pirmadieniais 01:50. Laidos bus kartojamos LTV2 kanale penktadieniais 18 val. ir šeštadieniais 13 val.

Šio žaismingo projekto, skatinančio pažinti gimtąjį kraštą ir pamatyti jį netikėtu rakursu, iniciatorius – Valstybinis turizmo departamentas.

Projektas yra bendrai finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.