Print »  

“Keliaukime po Lietuvą“: nuotykiai prasideda!

2012-10-05

Kaip išgyventi pelkėje? Išsikepti šakotį ar išlieti žvakę? Kirsti Nemuną baidare? Nusileisti rogučių trasa tiek žiemą, tiek vasarą? Apie visa tai – šį sekmadienį Lietuvos Nacionalinės televizijos kanalų pradedamame rodyti TV laidų cikle „Keliaukime po Lietuvą“.

Į nuotykius įvairiais metų laikais leisis keturios dalyvių grupės: šeima su mažamečiais vaikais, draugų trijulė, jaunuolių pora ir verslininkas. Kiekvienoje laidoje jie gaus po užduotį, kurią turės įvykdyti įvairiomis priemonėmis keliaudami į skirtingus Lietuvos kampelius ir priimdami netikėtus iššūkius.

„Nieko nėra įdomiau, kaip save ir kitus nustebinti lobiais, kurie slepiasi Lietuvoje. Kartu su visais keliautojais bandėm, mėgavomės, ieškojom, skraidėm ir leidomės. Tikiuosi, kad žiūrovai taip pat prisijungs prie šios kelionių avantiūros“, - pasakoja TV laidų režisierė Neringa Skrudupaitė.

Viso kiekvieną spalio sekmadienį bus transliuojamos keturios pusvalandžio trukmės laidos. Pirmąją laidą LTV transliuos 17.45 val. 

Keliautojų po Lietuvą nuotykiai bus rodomi ir LTV World kanalu sekmadieniais 17:45,  pirmadieniais 01:50. Laidos bus kartojamos LTV2 kanale penktadieniais 18 val. ir šeštadieniais 13 val.

Šio žaismingo projekto, skatinančio pažinti gimtąjį kraštą ir pamatyti jį netikėtu rakursu, iniciatorius – Valstybinis turizmo departamentas.

Projektas yra bendrai finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.