Print »  

“Keliaukime po Lietuvą“: nuotykiai prasideda!

2012-10-05

Kaip išgyventi pelkėje? Išsikepti šakotį ar išlieti žvakę? Kirsti Nemuną baidare? Nusileisti rogučių trasa tiek žiemą, tiek vasarą? Apie visa tai – šį sekmadienį Lietuvos Nacionalinės televizijos kanalų pradedamame rodyti TV laidų cikle „Keliaukime po Lietuvą“.

Į nuotykius įvairiais metų laikais leisis keturios dalyvių grupės: šeima su mažamečiais vaikais, draugų trijulė, jaunuolių pora ir verslininkas. Kiekvienoje laidoje jie gaus po užduotį, kurią turės įvykdyti įvairiomis priemonėmis keliaudami į skirtingus Lietuvos kampelius ir priimdami netikėtus iššūkius.

„Nieko nėra įdomiau, kaip save ir kitus nustebinti lobiais, kurie slepiasi Lietuvoje. Kartu su visais keliautojais bandėm, mėgavomės, ieškojom, skraidėm ir leidomės. Tikiuosi, kad žiūrovai taip pat prisijungs prie šios kelionių avantiūros“, - pasakoja TV laidų režisierė Neringa Skrudupaitė.

Viso kiekvieną spalio sekmadienį bus transliuojamos keturios pusvalandžio trukmės laidos. Pirmąją laidą LTV transliuos 17.45 val. 

Keliautojų po Lietuvą nuotykiai bus rodomi ir LTV World kanalu sekmadieniais 17:45,  pirmadieniais 01:50. Laidos bus kartojamos LTV2 kanale penktadieniais 18 val. ir šeštadieniais 13 val.

Šio žaismingo projekto, skatinančio pažinti gimtąjį kraštą ir pamatyti jį netikėtu rakursu, iniciatorius – Valstybinis turizmo departamentas.

Projektas yra bendrai finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo.75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.