Print »  

Kelionių organizatorius NOVATURAS nevykdys suplanuotų skrydžių į Šarm el Šeichą iki 2016-01-03

2015-11-09

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad kelionių organizatorius NOVATURAS savo svetainėje praneša, kad vertindamas situaciją Šarm el Šeiche, po konsultacijų su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, suplanuotų skrydžių į Šarm el Šeichą nevykdys iki kitų metų sausio mėn. 03 d. (2016 01 03). 

Bus vykdomi tik grįžtamieji skrydžiai.  Artimiausi skrydžiai Šarm el Šeichas – Vilnius bus vykdomi pagal grafiką siekiant parskraidinti turistus.

NOVATURAS tuo laikotarpiu keliones į Šarm el Šeicho kurortą užsisakiusiems turistams siūlys rinktis alternatyvas – poilsį kituose užsienio šalių kurortuose. Visus klientus, užsisakiusius keliones į Šarm el Šeichą minėtu laikotarpiu, prašo kreiptis į kelionių agentūrą, kurioje įsigijo kelionę. Numatomi papildomi reisai kitomis kryptimis užtikrinant, kad klientai galėtų išvykti planuotų atostogų.

Daugiau informacijos pateikiama šio kelionės organizatoriaus svetainėje - detaliau čia.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.