Print »  

Kviečiame į gidų mokymus

2017-05-29

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos kviečia į

KASMETINIUS GIDŲ MOKYMUS

Renginio data: 2017 m. birželio 6 d.

Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, LT-01504, Vilnius, Lietuva)

 

 PROGRAMA

08:30 Registracija.

09:00 Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mokymų dalyvių pasveikinimas.

09:15 Štetlo reikšmė Lietuvos žydų kultūroje. Šeduvos Štetlo (žydų miestelio) muziejaus pristatymas. Muziejaus direktorius Jonas Dovydaitis ir Lara Lempertienė.

09:45 Šimto sinagogų žemėlapio pristatymas. Julijana Leganovich, kultūrinio projekto Šiaurės Jeruzalė koordinatorė.

10:15 "Pramogauk saugiai" projekto pristatymas. Vaidas Maziliauskas, Vilniaus apskrities VPK Vilniaus miesto trečiasis policijos komisariatas.

10:30 Turisto ir grupės vadovo svarba skirtingų kultūrų turistų grupėse. Diskusijos moderatorė Vilija Malinauskaitė, „West Express Groups & Events“.

11:30 „SOLVIT padeda, kai pažeidžiamos Jūsų teisės ES“, Lina Giedraitienė, Ūkio ministerija, Lietuvos SOLVIT centro atstovė.

12:00 Pertrauka.

13:00 Gido darbo specifika su neįgaliųjų grupėmis ir lankytinos vietos, prieinamos visiems. Gita Žemaitytė, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga.

13:30 „Guidoo Partner“  tarptautinės platformos pristatymas. Michailas Levinas.  

13:45 „Vilniaus miesto istorijos Nemuziejus“ - Telia Vilniaus istorijos nemuziejaus pristatymas. Edmundas Jakilaitis.

15:00 Pasaulio paveldas Lietuvoje: ką turėtume žinoti?. Ieva Nagytė, Viktorija Bružaitė, "Kurk Lietuvai" programos dalyvės, projekto "Kultūrinio turizmo skatinimas: Lietuvos UNESCO Pasaulio paveldo aktualizavimas" vadovės.

16:00 Ekskursija Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Prašome registruotis į renginį, nurodant ar dalyvausite ekskursijoje 16 val., iki birželio 2 d.

el. paštu: incoming@westexpress.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.