Print »  

Kvietimas žiniasklaidai. Kodėl Lietuva – viena geriausių kelionių krypčių Europoje?

2015-06-16

Š. m. birželio 18 d. (ketvirtadienis) 14.00 val. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos kviečia į spaudos konferenciją, kurios metu Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančios kompanijos pristatys savo veiklą, pasiektus rezultatus bei pasidalins turizmo įžvalgomis svarbiausiose Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkose: Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Rusijoje ir Vokietijoje.

Spaudos konferencijoje dalyvauja:

-          Jurgita Kazlauskienė, Valstybinio turizmo departamento direktorė;

-          Massimo Antonio Tocchetti (Italija); 

-          Jurgen Gevers (Vokietija);   

-          Helen Wiberg (Norvegija, Švedija, Suomija);

-          Marina Nikulova (Rusija);

-          Marek Slawatyniec (Lenkija);

-          Alison Cryer (Didžioji Karalystė).


Maloniai kviečiame dalyvauti. Spaudos konferencija vyks 2015 m. birželio 18 d. 14.00 val., viešbučio „Amberton Hotel” konferencijų salėje „Plazza“ (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius). Numatoma trukmė - 1 val.


Apie dalyvavimą maloniai prašytume pranešti e. paštu edita.gaigaliene@tourism.lt arba mob. tel. 8 616 17476.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.