Print »  

Kvietimas žiniasklaidai. Kodėl Lietuva – viena geriausių kelionių krypčių Europoje?

2015-06-16

Š. m. birželio 18 d. (ketvirtadienis) 14.00 val. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos kviečia į spaudos konferenciją, kurios metu Lietuvos turizmo atstovavimą užsienio šalyse įgyvendinančios kompanijos pristatys savo veiklą, pasiektus rezultatus bei pasidalins turizmo įžvalgomis svarbiausiose Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkose: Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Rusijoje ir Vokietijoje.

Spaudos konferencijoje dalyvauja:

-          Jurgita Kazlauskienė, Valstybinio turizmo departamento direktorė;

-          Massimo Antonio Tocchetti (Italija); 

-          Jurgen Gevers (Vokietija);   

-          Helen Wiberg (Norvegija, Švedija, Suomija);

-          Marina Nikulova (Rusija);

-          Marek Slawatyniec (Lenkija);

-          Alison Cryer (Didžioji Karalystė).


Maloniai kviečiame dalyvauti. Spaudos konferencija vyks 2015 m. birželio 18 d. 14.00 val., viešbučio „Amberton Hotel” konferencijų salėje „Plazza“ (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius). Numatoma trukmė - 1 val.


Apie dalyvavimą maloniai prašytume pranešti e. paštu edita.gaigaliene@tourism.lt arba mob. tel. 8 616 17476.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.