Print »  

Kvietimas žiniasklaidai. Turizmo sėkmingiausiųjų 2016 apdovanojimų ceremonija

2017-01-18

Šiemet pirmą kartą Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus apdovanoti tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. 

Šiemet jau 13 kartą bus apdovanojami Turizmo sėkmingiausieji. Pirmą kartą nugalėtojai 10-yje nominacijų buvo renkami balsavimu internetu. Viso šalies turizmo asociacijos ir turizmo profesionalai buvo atrinkę 30 kandidantų į nominacijas. Mėnesį trukusio balsavimo metu savo balsą atidavė net 11 tūkst. asmenų.

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu tradicinės vėtrungės bus įteiktos šiems nominantams:

1.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo produktas

2.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo ambasadorius

3.     Sėkmingiausias 2016 metų kelionių organizatorius

4.     Sėkmingiausias 2016 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjas

5.     Sėkmingiausias 2016 metų žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą

6.     Sėkmingiausia 2016 metų turizmo iniciatyva

7.     Sėkmingiausias 2016 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjas

8.     Sėkmingiausias 2016 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjas

9.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo informacijos/lankytojų centras

10. Sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos vietovė

Speciali nominacija bus įteikta už inovatyvumą.

 

Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus paskelbti penktadienį, sausio 20 d., 10 val. tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo metu.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Labai prašome iki sausio 19 d., 17 val., informuoti apie ketinimą dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje el.paštu gerda.butkuviene@tourism.lt . Jums bus išrašyti kvietimai į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO. 75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.