Print »  

Kvietimas žiniasklaidai. Turizmo sėkmingiausiųjų 2016 apdovanojimų ceremonija

2017-01-18

Šiemet pirmą kartą Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus apdovanoti tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. 

Šiemet jau 13 kartą bus apdovanojami Turizmo sėkmingiausieji. Pirmą kartą nugalėtojai 10-yje nominacijų buvo renkami balsavimu internetu. Viso šalies turizmo asociacijos ir turizmo profesionalai buvo atrinkę 30 kandidantų į nominacijas. Mėnesį trukusio balsavimo metu savo balsą atidavė net 11 tūkst. asmenų.

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu tradicinės vėtrungės bus įteiktos šiems nominantams:

1.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo produktas

2.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo ambasadorius

3.     Sėkmingiausias 2016 metų kelionių organizatorius

4.     Sėkmingiausias 2016 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjas

5.     Sėkmingiausias 2016 metų žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą

6.     Sėkmingiausia 2016 metų turizmo iniciatyva

7.     Sėkmingiausias 2016 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjas

8.     Sėkmingiausias 2016 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjas

9.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo informacijos/lankytojų centras

10. Sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos vietovė

Speciali nominacija bus įteikta už inovatyvumą.

 

Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus paskelbti penktadienį, sausio 20 d., 10 val. tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo metu.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Labai prašome iki sausio 19 d., 17 val., informuoti apie ketinimą dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje el.paštu gerda.butkuviene@tourism.lt . Jums bus išrašyti kvietimai į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.