Print »  

Kvietimas žiniasklaidai. Turizmo sėkmingiausiųjų 2016 apdovanojimų ceremonija

2017-01-18

Šiemet pirmą kartą Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus apdovanoti tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. 

Šiemet jau 13 kartą bus apdovanojami Turizmo sėkmingiausieji. Pirmą kartą nugalėtojai 10-yje nominacijų buvo renkami balsavimu internetu. Viso šalies turizmo asociacijos ir turizmo profesionalai buvo atrinkę 30 kandidantų į nominacijas. Mėnesį trukusio balsavimo metu savo balsą atidavė net 11 tūkst. asmenų.

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu tradicinės vėtrungės bus įteiktos šiems nominantams:

1.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo produktas

2.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo ambasadorius

3.     Sėkmingiausias 2016 metų kelionių organizatorius

4.     Sėkmingiausias 2016 metų sveikatos turizmo paslaugų teikėjas

5.     Sėkmingiausias 2016 metų žiniasklaidos projektas, skatinantis turizmą

6.     Sėkmingiausia 2016 metų turizmo iniciatyva

7.     Sėkmingiausias 2016 metų apgyvendinimo paslaugų teikėjas

8.     Sėkmingiausias 2016 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjas

9.     Sėkmingiausias 2016 metų turizmo informacijos/lankytojų centras

10. Sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos vietovė

Speciali nominacija bus įteikta už inovatyvumą.

 

Turizmo sėkmingiausieji 2016 bus paskelbti penktadienį, sausio 20 d., 10 val. tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo metu.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Labai prašome iki sausio 19 d., 17 val., informuoti apie ketinimą dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje el.paštu gerda.butkuviene@tourism.lt . Jums bus išrašyti kvietimai į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO. Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.