Print »  

KVIETIMAS ŽINIASKLAIDOS ATSTOVAMS. Ar Lietuvos turizmą užsienyje reklamuos Rūta Meilutytė?

2013-09-02

Mieli žiniasklaidos atstovai,

Rytoj, rugsėjo 3 d., antradienį, 11 val. kviečiame į pirmąjį visų Lietuvos turizmo atstovybių užsienyje susitikimą viešbutyje „Artis“ (Liejyklos 11, Vilnius; konferencijų salė CARMEN).  

 

Nuo šių metų vasario mėnesio veiklą vykdo 8 Lietuvos turizmo atstovybės tikslinėse Lietuvos atvykstamojo turizmo rinkose: Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Vokietijoje bei Skandinavijoje. Valstybinio turizmo departamento rengiamoje konferencijoje „Lietuvos žinomumo didinimas tikslinėse rinkose: geroji praktika ir kryptys ateičiai“ atstovai ne tik pristatys pasiektus rezultatus, įvykdytus projektus, bet ir pateiks vertinimus, ar sudėtinga užsienio turistus sudominti Lietuva.
 
„Iki šiol Lietuvos turizmą užsienyje atstovaudavo vienas asmuo – lietuvis. Dabar už Lietuvos žinomumo didinimo ir atvykstamojo turizmo srautų skatinimą yra atsakingos viešąjį konkursą laimėjusios tarptautinės tolimųjų destinacijų marketingo kompanijos. Jau matome, kad dirba tikri profesionalai, o jų pasiekti rezultatai bus nevienadieniai: Lietuvos žinomumas auga, daugėja publikacijų užsienio spaudoje, renginių, visos atstovybės sukūrė Lietuvos profilius socialiniuose tinkluose įvairiomis kalbomis, efektyviai dirba su vietos turizmo verslu, žiniasklaida, ambasadomis. Be to, pagal naujausią 2013 m. II ketv. statistiką turistų iš dalies tikslinių rinkų, kuriose dirba atstovybės, skaičius paaugo apie 30 proc.“, - teigia Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.
 
Kartu su ja spaudos konferencijoje dalyvaus kompanijos „Representation Plus“ vykdančioji direktorė Alison Janine (Jungtinė Karalystė). Per pirmąjį veiklos pusmetį atstovybės Londone dėka Lietuvos turizmo sėkmės istorija buvo pristatyta Didžiosios Britanijos turizmo verslo asociacijai Cardiffe. Taip pat atstovybė paskelbė pirmąjį Lietuvos turizmo ambasadorių užsienyje – akordeonistą Martyną Levickį, dėl antrojo titulo bandys derėtis ir su plaukike Rūta Meilutyte, bendradarbiavo Lietuvai dalyvaujant mugėje „Taste of London“, pakvietė į Lietuvą „Food and Travel“ žurnalistus, šiuo metu organizuoja ralį Londonas – Vilnius, JK Turizmo asociacijos vizitą į Lietuvą.
 
Ispanų atstovybė ypač atidžiai seka ir operatyviai reaguoja į vietos spaudos atsiliepimus apie Lietuvą. Miguel Urresti (Ispanija) prisimins apie laiku užglaistytas lietuvių sirgalių incidento su ispanų krepšinio žvaigžde R.Fernandezu pasekmes, Madride atsiradusią Lietuvos gatvę ar Baltijos gintaro ir Gintaro kelio projekto pristatymą Ispanijos kelionių operatoriams bei žiniasklaidai.
 
Lisa Bigoni (Italija) pagrįs, ar efektyvi buvo Lietuvos reklama Milano metro, Maria Grebennikova (Rusija) – kokią Lietuvą rusai pamatė kino teatre ir ar įtikinamai apsilankyti mūsų šalyje juos pakvietė A.Mamontovas, I.Dapkūnaitė bei R.Banionis. Miroslav Bebak (Lenkija) atskleis, kaip šiemet pavyko sustabdyti atvykstančiųjų lenkų turistų srauto kritimą.
 
Taip pat spaudos konferencijoje dalyvaus: Zelie Breval (Prancūzija); Suvi Makinen (Vokietija); Goran Nilervall (Skandinavijos šalys – Švedija, Norvegija, Suomija).
 
 
Daugiau informacijos: g.butkuviene@tourism.lt arba 8 616 17476.


Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.