Print »  

Kvietimas žiniasklaidos atstovams. Didžiojo žygio po Baltijos šalis 2012 pabaigtuvės

2012-09-07

Valstybinis turizmo departamentas maloniai kviečia žiniasklaidos atstovus dalyvauti kelionių projekto Didysis žygis po Baltijos šalis“ 2012 apdovanojimų renginyje. Jis vyks š.m. rugsėjo 12 d., trečiadienį, 15.30 val. verslo centre „Europa".

Valstybinis turizmo departamentas maloniai kviečia žiniasklaidos atstovus dalyvauti kelionių projekto Didysis žygis po Baltijos šalis“ 2012 apdovanojimų renginyje. Jis vyks š.m. rugsėjo 12 d., trečiadienį, 15.30 val. verslo centro „Europa" 31-ajame aukšte, Konstitucijos pr. 7, Vilnius

Renginio metu bus paskelbti projekto rezultatai, apdovanoti didžiojo žygio nugalėtojai ir aktyviausi dalyviai, dalinamasi gyvais kelionių įspūdžiais, nuotraukomis ir video.

Renginyje dalyvaus:

Valstybinio turizmo departamento vadovė Raimonda Balnienė;

Latvijos ambasados atstovė Jelena Markūne;

Estijos ambasados atstovė Külliki Linnamägi;

Žurnalistė, keliautoja Neringa Skrudupaitė;

Visus 10 Lietuvos žygio objektų aplankę žurnalistai Domantas Liekis ir Aidas Baublys.

Atostogų nuotaikas nuspalvins lietuviškos, latviškos bei estiškos vaišės, o šiltą ir jaukią atmosferą sukurs muzikinis džiazo trio The Schwings: saksofonu gros Remigijus Rančys, gitara – Paulius Volkovas, kontrabosu – Denis Muraškov.

Prašytume užsiregistruoti iš anksto telefonu: + 370 614 63965 ar el. paštu: lina@vipcommunications.lt

 

 

 

 

 

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.