Print »  

Kvietimas žiniasklaidos atstovams į "Baltic Connecting 2012" spaudos konferenciją

2012-10-19

Maloniai kviečiame jus š.m. spalio 23 d., antradienį, 9:45 – 10:15 dalyvauti „Baltic Connecting 2012“ atidaryme ir spaudos konferencijoje - pusryčiuose. Renginys vyks viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M.K.Čiurlionio g. 84., Vilnius), Malachite salėje.

Daugiau apie renginį:

Š.m. spalio 22-26 d. Valstybinio turizmo departamento iniciatyva Lietuvoje vyks didžiausias mūsų šalyje tarptautinis turizmo renginys „Baltic Connecting 2012“. Jo tikslas – didinti į Lietuvą atvykstančių turistų skaičių. Spalio 23 d. vyks pagrindinis jungtinis „Baltic Connecting 2012“ renginys – kontaktų mugė. Joje planuojama sulaukti rekordinio skaičiaus turizmo verslo atstovų – daugiau kaip 150 išvykstamojo turizmo organizatorių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Belgijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos ir Izraelio, taip pat daugiau nei pusantro šimto Lietuvos atvykstamojo turizmo profesionalų. Iki šiol renginys „Baltic Connecting“ reguliariai vyko Latvijoje, kitąmet planuojamas Estijoje.

Maloniai prašome apie dalyvavimą pranešti el.paštu conference@estravel.lt arba telefonu (8-5)2660060.

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.