Print »  

Kvietimas žiniasklaidos atstovams į "Baltic Connecting 2012" spaudos konferenciją

2012-10-19

Maloniai kviečiame jus š.m. spalio 23 d., antradienį, 9:45 – 10:15 dalyvauti „Baltic Connecting 2012“ atidaryme ir spaudos konferencijoje - pusryčiuose. Renginys vyks viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ (M.K.Čiurlionio g. 84., Vilnius), Malachite salėje.

Daugiau apie renginį:

Š.m. spalio 22-26 d. Valstybinio turizmo departamento iniciatyva Lietuvoje vyks didžiausias mūsų šalyje tarptautinis turizmo renginys „Baltic Connecting 2012“. Jo tikslas – didinti į Lietuvą atvykstančių turistų skaičių. Spalio 23 d. vyks pagrindinis jungtinis „Baltic Connecting 2012“ renginys – kontaktų mugė. Joje planuojama sulaukti rekordinio skaičiaus turizmo verslo atstovų – daugiau kaip 150 išvykstamojo turizmo organizatorių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Belgijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos ir Izraelio, taip pat daugiau nei pusantro šimto Lietuvos atvykstamojo turizmo profesionalų. Iki šiol renginys „Baltic Connecting“ reguliariai vyko Latvijoje, kitąmet planuojamas Estijoje.

Maloniai prašome apie dalyvavimą pranešti el.paštu conference@estravel.lt arba telefonu (8-5)2660060.

 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.