Print »  

Kvietimas žiniasklaidos atstovams į geriausių Lietuvos gastronominių projektų apdovanojimus

2015-11-16

Koks Lietuvos gastronominis patiekalas dar šiemet bus pristatytas Briuselyje kartus su geriausiais kulinariniais projektais iš visų Europos Sąjungos šalių? 10 finalininkų iš skirtingų Lietuvos regionų rungiasi dėl šio garbingo titulo, o nugalėtojas paaiškės apdovanojimų ceremonijoje Vilniuje lapkričio 19 d., ketvirtadienį, 16.00 val., kino teatre „Pasaka“ (Šv. Ignoto g. 4).

Žiniasklaidos atstovus maloniai kviečiami dalyvauti šventiniame apdovanojimų renginyje ir apie savo dalyvavimą iki lapkričio 18 d. pranešti, registruojantis internetu:  >>>SPAUSKITE ČIA<<< 

Iki lapkričio 19 d. visi lietuviškos virtuvės gerbėjai ir žinovai raginami atiduoti savo balsą už mėgstamiausią lietuviškos virtuvės produktą: žuvienę, šakotį, vaisių vyną, medų, dzūkų kepamas bandas, lietuvišką alų ar kitą favoritą. Tai padaryti galima apsilankius „Facebook“ paskyroje „Like‘able Lithuania“ (http://on.fb.me/1RxBMX9).  Daugiausia balsų sulaukęs projektas jau šį ketvirtadienį bus apdovanotas specialiu publikos simpatijų prizu.

APIE PROJEKTĄ

Projektas „Patrauklios Europos turistinės vietovės“ (angl. „European Destinations of Excellence“ – EDEN) skatina tvarios turizmo plėtros modelius Europos Sąjungoje. Jis pagrįstas kasmečiais nacionaliniais konkursais, kurių metu kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje išrenkama po vieną „patraukliausią turizmo vietovę“.

2015 m. EDEN tema – turizmas ir vietinė gastronomija. Projektas bendrai finansuojamas Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos ir Europos Komisijos.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.