Print »  

Kvietimas žiniasklaidos atstovams. Minint pasaulinę turizmo dieną: turistai turi ne tik teisių, bet ir pareigų

2012-09-24

Mieli žiniasklaidos atstovai,

Š.m. rugsėjo 27 d., ketvirtadienį, 11 val. kviečiame į Pasaulinės turizmo dienos minėjimа viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuvą (Konstitucijos pr. 20, Vilnius), salėje „Delta“.

 

Su švente sveikins Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė, Baltijos aplinkos forumo atstovė Vaida Pilibaitytė, kuri pristatys naujа įrankį, siūlantį keliauti lėtai, „Žaliаjį Raktą“ turinčio viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Kazlauskas.

Norintiems bus pravesta ekskursija su „žaliosiomis“ intrigomis: kodėl viešbutyje bus išsukta 10 tūkst. energijа taupančių lempučių? Kur dingo požeminio šildymo vamzdžio galas? Kaip sutaupyti 10 tūkst. Lt per metus? Koks sužiedėjusių bandelių ir kreivų kriaušių likimas? Galiausiai – ar Ostapas Benderis su žaliuoju raktu išties atrakintų nusižiūrėtą butą?

12 val. bus pradėta tiesioginė Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos konferencijos, skirtos Pasaulio turizmo dienai, iš Ispanijos transliacija. Šių metų Pasaulinės turizmo dienos tema: darnus turizmas, tvari energija.

Renginio metu VTD pristatys specialiai šia proga išleistus plakatus, primenančius pagrindinius Pasaulinio turizmo etikos kodekso principus, ir ragins nepamiršti: turistai turi ne tik teisių, bet ir pareigų.

Per kavos pertraukėlę dalyviai bus vaišinami „brain food“.

Būtų malonu, jei apie dalyvavimą renginyje praneštumėte g.butkuviene@tourism.lt arba 8 706 64 967.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.