Print »  

Lenkai kviečiami atostogauti Lietuvoje

2008-03-13 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Lietuva pirmа kartа pristatoma parodoje „Palenkės turizmo parodą (Podlaskie Targi Turystyczne), kuri 2008metų kovo 14-16 dienomis vyks Balstogėje, Lenkija.

Lenkai kviečiami atostogauti Lietuvoje

 Lietuva pirmа kartа pristatoma parodoje „Palenkės turizmo parodą (Podlaskie Targi Turystyczne), kuri 2008metų kovo 14-16  dienomis vyks Balstogėje, Lenkija.

 Lietuvos turizmo galimybėmis ir naujienomis bus siekiama sudominti Balstogės turizmo specialistus ir gyventojus. ši šiaurės-rytų Lenkijos dalis yra arčiausiai Lietuvos esančioje Palenkės vaivadijoje, kurioje gyvena 1,2 mln. gyventojų. žurnalistams ir kelionių biurams Lietuvos turizmo informacijos centro (TIC) Varšuvoje atstovai ruošia specialų pristatymа; kiti parodos lankytojai kviečiami į Lietuvos stendа.

šiemet kelionių organizatoriams bus išsamiai pristatyta „Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009“ projekto idėja.

„Turizmo parodoje Balstogėje galima sutikti visus šiaurės-rytų Lenkijos kelionių organizatorius. Daugelis jų jau aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos turizmo rinka,“ - sako Lietuvos TIC Varšuvoje direktorė O. Ožarenkova. – „Norime jiems  pristatyti, kas įdomaus vyksta ar vyks Lietuvoje ir ypač tai, ko lenkų turistai gali tikėtis Vilniui tapus Europos kultūros sostine. Balstogė yra prie pat Lietuvos sienos, todėl tikimės, kad parodos lankytojai, sužinoję apie naujus mūsų šalies pasiūlymus, nuspręs praleisti atostogas būtent kaimyninėje Lietuvoje, o ne kituose kraštuose.“

Stende bus gausu informacijos apie Lietuvos turizmo naujienas, vandens parkus Druskininkuose ir Vilniuje, sveikatingumo turizmа ir aktyvaus poilsio galimybes.

 

 

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento

Atstovė spaudai

 

Daugiau informacijos:

Olga Oэarenkova
Lietuvos turizmo informacijos centro direktorė

Al.Ujazdowskie 12
00-478 Warszawa
tel.:+48 22 696 98 15
fax:+48 22 696 98 16
info@litwatravel.com
www.litwatravel.comValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.