Print »  

Lietuva-Leipcigo knygų mugės garbės viešnia: „Kviesime ne tik skaityti, bet ir keliauti“

2017-03-23

„Esame puikus pasirinkimas tiems, kurie keliauja skaitydami ir skaito keliaudami“, - skelbia Turizmo departamentas šiandien prasidėjusioje Leipcigo knygų mugėje. Šiame renginyje garbės viešnios teisėmis dalyvaujanti Lietuva lankytojams pristato ne tik literatūrines naujienas, bet ir šalies turizmą. Turizmo departamentas kovo 23-26 d. vykstančią antrą pagal dydį Vokietijos knygų mugę nusprendė išnaudoti kaip unikalią galimybę perduoti vokiečių turistams žinią apie Lietuvą kaip patrauklią atostogų šalį.

Prieš pagrindinį Lietuvos stendą Leipcigo knygų mugėje veikia 20 m² ploto Valstybinio turizmo departamento stendas, kuriame lankytojai kviečiami pakeliauti po Lietuvą virtualiai stebint 360° filmus, jiems bus dalijami knygų skirtukai, turistiniai leidiniai vokiečių kalba, vaišinama lietuvišku mineraliniu vandeniu.

„Neabejojame, kad vokiečiai domėsis keliavimo po mūsų šalį galimybėmis. Pasakosime jiems ne tik apie tradicinius turizmo maršrutus, bet ir aktyvaus laisvalaikio gamtoje pasiūlymus, tokius kaip keliavimas po Lietuvą dviračiais, oro balionais, siauruoju geležinkeliu ar medžių viršūnėmis. Taip pat atkreipsime dėmesį į kulinarinio turizmo galimybes, pavyzdžiui, Alaus kelią, Žuvies kelią, temines degustacijas dvaruose, laivuose“, - vardija VTD Atvykstamojo turizmo poskyrio vyr.specialistė Jūratė Jazbutytė, koordinuojanti turizmo rinkodarą Vokietijos rinkoje.

Į oficialią Lietuvos renginių programą įtraukta ir Lietuvos turizmo galimybių prezentacija mugės lankytojams. Jos metu bus paskelbtas socialiniame tinkle „Facebook“ vykusio žaidimo nugalėtojas, kuriam bus įteikta kelionė į Vilnių.

Vokietija yra prioritetinė Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka. Pernai mūsų šalies apgyvendinimo įstaigose apsistojo beveik 175 tūkst. vokiečių – daugiausia, lyginant su kitų valstybių turistais.

 

 

Daugiau informacijos:

Gerda Butkuvienė

Atstovė žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos

Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 706 64 967

Mob.tel.: +370 616 17476

El.paštas: Gerda.butkuviene@tourism.lt;

www.tourism.lt

 Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.