Print »  

Lietuva lenkams vis dar nauja ir netikėta

2008-05-10 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Seniausio Lenkijoje turizmo žurnalo „Pažink pasaulį“ („Poznaj Ъwiat”) skaitytojai kartu su žurnalo gegužės mėn. numeriu gaus ir filmа apie Lietuvа.

  šiemet Lietuvos turizmo informacijos centro Varšuvoje iniciatyva buvo sukurtas 30 minučių filmas „Litwa. Nowa i niespodziewaną („Lietuva. Nauja ir netikėta“). Filme Lietuva rodoma kaip moderni šalis, turinti ne tik puikias sаlygas aktyviam poilsiui, bet ir gilias sveikatingumo turizmo tradicijas.

„Iki šiol nebuvo panašaus filmo,“ – teigia O. Ožarenkova, Lietuvos TIC Varšuvoje direktorė. – „Tai pirmasis turistinis filmas apie Lietuvа, sukurtas pagal šalies, kuriai yra skirtas, specifikа. Kuriant šį filmа, vienas pagrindinių tikslų buvo pristatyti Lietuvа žmonėms, kurie renkasi aktyvų poilsį. Taip siekiame pakeisti sustabarėjusį Lietuvos, kaip piligrimų kelionių šalies, stereotipа.“

Filmo premjera įvyko balandžio 9 d. Lietuvos centre prie LR Ambasados Varšuvoje. Po pristatymo Lietuvos ambasadorius Lenkijoje E. Meilūnas sakė, jog filmas sukurtas nauja, dinamiška forma, turėtų sudominti jaunesnės kartos lenkų turistus. „Tikimės, jog šis filmas padės Lenkijos gyventojams, ypač jaunimui, geriau pažinti kaimyninę Lietuvа“.

šiomis dienomis filmas pasieks didesnę auditoriją kartu su gegužės mėn. numeriu kiekvienas žurnalo „Pažink pasaulį“ skaitytojas gaus filmа DVD formatu. Tai seniausias Lenkijos turizmo žurnalas, be pertraukos leidžiamas nuo 1948 m. ir išlaikantis savo populiarumа

TIC planuoja intensyviai naudotis filmu: jis bus rodomas turizmo renginiuose, specialių prezentacijų švietimo įstaigose metu. Birželio 12-15 d. filmas „Lietuva. Nauja ir netikėtą bus pristatomas Tarptautiniame turizmo filmų festivalyje, vykstančiame Plocko mieste.

 

 Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento

Atstovė spaudai

  

Daugiau informacijos:

 

Olga Oэarenkova
Lietuvos turizmo informacijos centro direktorė

tel.: +48 22 696 98 15
fax: +48 22 696 98 16
e-mail: info@litwatravel.comValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.