Print »  

Lietuva pirmаkart bus pristatyta Izraelyje

2008-02-01 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

 

š.m. vasario 3-6 d. Izraelyje, Tel Avive, vyks 14-oji tarptautinė turizmo paroda IMT-2008, kurioje pirmаkart dalyvaus ir pristatys Lietuvos turizmo galimybes Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos. Iki šiol Lietuva neturėjo galimybių dalyvauti parodoje Izraelyje, todėl labai svarbu, kad šiais metais, bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ambasada, pavyko gauti parodoje stendа. Izraelyje didėjant susidomėjimui Vidurio ir Rytų Europos šalimis, Lietuvos dalyvavimas parodoje ir susitikimai su Izraelio turizmo ministerija, kelionių organizatoriais padėtų pritraukiant Izraelio turistus į Lietuvа.

„Izraelyje domimasi kurortais, sveikatinimo paslaugomis, turizmo galimybėmis, Vilniaus – kultūros sostinės programa, kurioje dėmesys skiriamas litvakams, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius. – Be dalyvavimo parodoje, Izraelyje vyks Lietuvos turizmo galimybių pristatymas, susitikimas su Izraelio turizmo ministerija, kelionių organizatoriais, agentūromis, žurnalistais, Izraelio turizmo asociaciją.

Be Valstybinio turizmo departamento, parodoje dalyvaus ir pristatymus surengs Druskininkų m. savivaldybė, Všį „Druskininkų gydyklą, Všį „Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras“ bei Všį „Lietuvos turizmo plėtros agentūra“.

Izraelyje bus aptarti ir nuo 2004 m. veikusio privataus Lietuvos turizmo informacijos centro tolesnės veiklos klausimai.

  

Lidija Bajarūnienė

Valstybinio turizmo departamento užsienio ryšių vyr. specialistė,

Tel. 2108724, l.bajaruniene@tourism.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.