Print »  

Lietuva pristatoma didžiausioje tarptautinėje turizmo parodoje Berlyne

2008-03-05 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Lietuva pristatoma didžiausioje tarptautinėje turizmo parodoje Berlyne

 Lietuvos turizmo galimybės pristatomos šiandien Berlyne prasidedančioje tarptautinėje turizmo parodoje (Internationale Tourismus-Borse, ITB). ši paroda - svarbiausias ir didžiausias metų turizmo renginys. Lietuva jame šiais metais dalyvauja kartu su Latvija ir Estija. Baltijos šalys prisistato bendrame stende, kurio plotas 198 kv. metrų. Didžiausias plotа stende užima Lietuva (87 kv. metrai), Latvija ir Estija  turi po 60 kv. metrų stendus. Šiandien Berlyne surengta Baltijos šalių spaudos konferencija.

 „Berlyno paroda – tai puiki galimybė atnaujinti verslo ryšius ir užmegzti naujų dalykinių kontaktų su atstovais iš viso pasaulio, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius. – Džiugu, kad įvažiuojamasis turizmas iš Vokietijos į Lietuvа auga. Per pastaruosius penkerius metus svečių iš Vokietijos skaičius išaugo dvigubai, todėl labai svarbu ir toliau populiarinti savo šalį tiek Vokietijoje, tiek visame pasaulyje”.

 Lietuvai tarptautinėje turizmo parodoje atstovauja Vilnius, Kaunas, Trakai ir 10 mūsų šalies turizmo kompanijų bei viešbučių. Lietuvos turizmo galimybes stende pristato Valstybinis turizmo departamentas, Všį “Lietuvos turizmo plėtros agentūra”, Vilniaus, Kauno ir Trakų miestų savivaldybės, kelionių agentūros, užsiimančios atvykstamuoju turizmu (“Lithuanian Tours“, “Baltijos saitas”, “Krantas Travel”, “Aviaekspresas”, “Delta Tours”, „Astrida Travel“), viešbučių tinklas “Best Western“, keleivių pervežimo jūrų keltais kompanija „DFDS Lisco“.

 Statistikos departamento išankstiniais duomenimis, 2007 m. Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję 130 tūkst. turistų iš Vokietijos. Turistai iš Vokietijos į Lietuvа daugiausiai vyksta poilsiauti (51% visų atvykstančiųjų), antrasis vizitų tikslas – verslo reikalai, konferencijos (24%), trečioji pagal dydį turistų dalis lanko gimines ir draugus (18%). Apie 2% vokiečių atvyksta į Lietuvа gydytis. Svečiai iš Vokietijos dažniausiai lanko Vilnių (57% visų turistų), Klaipėdа (53%), Kaunа (42%), Neringа (36%).


 

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos

Atstovė spaudai

t. 210 8722


Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.