Print »  

Lietuva reklamuojama populiariame Jungtinės Karalystės kelionių žurnale

2008-03-26 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Lietuvos, kaip pasirinktinos kelionių krypties, reklaminė kampanija pirmа kartа vykdoma Didžiosios Britanijos spaudoje. Populiariame kelionių žurnale Sunday Times Travel magazine Lietuvos turizmo reklama spausdinama tris mėnesius iš eilės – kovo, balandžio ir gegužės numeriuose.

 šios reklaminės kampanijos iniciatorius Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Londone. Reklamoje Lietuva pristatoma kaip nauja kryptis 2008 metams (angl. Lithuania – your new destination for 2008), trijuose skirtinguose maketuose akcentuojamas pajūris (pirmame); Vilnius – Europos Kultūros Sostinė 2009 (antrame) bei Vilnius ir pajūris (trečiame) kartu. Kampanijos tikslas paskatinti britus apsilankyti Lietuvoje bei populiarinti Lietuvа kaip turizmui patraukliа šalį.

 „Pirmаjа šioje šalyje Lietuvos reklaminę kampanijа spaudoje orientavome į tikslinę auditoriją pasiturinčius žmones, kurie ieško naujų idėjų kelionėms. Tokie yra šio žurnalo skaitytojai. Kaip tik šiuo metu Didžiosios Britanijos gyventojai spendžia, kur praleisti pavasario ir vasaros ilguosius savaigalius bei atostogas, todėl šiai reklaminei kampanijai pasirinktas ankstyvas pavasaris“, – sako TIC Londone direktorė Indrė Trakimaitė. Pajūris šiai kampanijai pasirinktas ne atsitiktinai - nuo gegužės pabaigos iš Londono į Palangа jau bus galima nuskristi tiesiogiai.

 Sunday Times Travel Magazine mėnesinė auditorija daugiau nei 120 tūkst. skaitytojų, nuo 35 iki 54 metų. 86 proc. iš jų yra žmonės, gaunantys aukščiausias pajamas. Per metus jie vidutiniškai 24 dienas praleidžia keliaudami, kelionėms išleisdami vidutiniškai daugiau 50 000 Lt per metus.

 Praėjusių metų lapkričio mėn ir š.m. sausio mėn vienoje populiariausių Didžiojoje Britanijoje kelionių paieškos interneto svetainių www.lastminute.com vykdyta Lietuvos turizmo reklaminė kampanija buvo labai efektyvi. Lietuvos reklaminiai baneriai pasirodė  daugiau negu 1 mln. kartų, Lietuvos kaip produkto pardavimas šioje svetainėje kampanijos metu išaugo 43 proc., TIC Londone svetainės lankomumas – 50 proc. Pirmosios šioje šalyje reklaminės kampanijos internete tikslas buvo paskatinti britus į Lietuvа keliauti ne sezono metu. Per mėnesį šioje svetainėje apsilanko virš 7 mln. vartotojų.

 Statistikos departamento duomenimis, 2007 metais Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję beveik 40 tūkst. turistų iš Didžiosios Britanijos.

 Prie pranešimo spaudai pridėtas vienas iš trijų reklamos maketų.

 

Rūta Dirsienė,

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos atstovė spaudai

2108724                         

 

Daugiau informacijos:

Indrė Trakimaitė, TIC Londone direktorė +44 7817393048

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.