Print »  

Lietuva Varšuvoje pristato Vilnių – Europos kultūros sostinę

2007-09-24 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Rugsėjo 20 – 22 d. Varšuvoje (Lenkija) Lietuva jau šeštаjį kartа pristatoma tarptautinėje turizmo parodoje “Tour & Travel”. Lietuvos stendo pagrindinė naujiena – Vilniaus – Europos kultūros sostinės specialios programos pristatymas.

Rugsėjo 20 – 22 d. Varšuvoje (Lenkija) Lietuva jau šeštаjį kartа pristatoma tarptautinėje turizmo parodoje “Tour & Travel”. Lietuvos stendo pagrindinė naujiena – Vilniaus – Europos kultūros sostinės specialios programos pristatymas. Beje, jubiliejinėje penkioliktoje Varšuvos turizmo parodoje mūsų šalies stendas bus didžiausias – 40 kv. m. – per visа dalyvavimo joje istorijа. šiųmetės “Tour & Travel” naujiena – Pasaulinė gyvenvietė – vieta, kur kiekvienas gali susipažinti bei paliesti konkrečių šalių tam tikrus regionus, paskanauti jų virtuvės patiekalų, išvysti vaizdingiausias vietoves. Jungtiniame Lietuvos stende Varšuvoje reprezentuojamos 11 organizacijų: Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos, Lietuvos turizmo plėtros agentūra, Lietuvos turizmo informacijos centrai, Vilniaus miesto savivaldybė, privatūs kelionių organizatoriai bei apgyvendinimo įstaigos. Taip pat numatyti renginiai Lietuvos ambasadoje Lenkijoje, kur vyks pristatymai Lenkijos žurnalistams bei kelionių organizatoriams. Tarptautinė Varšuvos turizmo paroda “Tour & Travel” yra vienas svarbiausių ir didžiausių tokio pobūdžio renginių ne tik Lenkijoje, bet ir visoje Vidurio ir Rytų Europoje, kuriа globoja Lenkijos sporto ir turizmo ministrė Elžbieta Jakubiak. 2007 m. renginyje savo ekspozicijas turi 60 šalių, prisistato jų kelionių operatoriai ir agentai, kurortų administracijos, viešbučiai ir sanatorijos, nacionalinės turizmo organizacijos ir kt. Pernai parodoje apsilankė beveik 30 tūkst. žmonių, iš jų daugiau nei 8,3 tūkst. turizmo verslininkų, parodos plotas viršijo 10 tūkst. kv. m., o savo paslaugas reprezentavo 276 užsienio šalių ir 202 Lenkijos atstovai, sulaukta beveik 600 žurnalistų. 2006 m. Varšuvoje buvo reprezentuojamos dauguma Europos šalių, tolimos ir egzotiškos Angola, Kinija, Dominika, Ekvadoras, Egiptas, Indija, Indonezija, Kenija ir t. t. Ambasados renginiuose dalyvaus Lietuvos ambasadorius Varšuvoje Egidijus Meilūnas, Lietuvos turizmo plėtros agentūros direktorius Jonas Ignatonis. Daugiau informacijos Imantas Paliakas, 2108722 Atstovas žiniasklaidai Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.