Print »  

Lietuva vilioja Lenkijos pajūrio gyventojus

2008-04-10 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Lietuva pristatoma parodoje „GTT“ (Gdaсskie Targi Turystyczne), kuri balandžio 10-12 dienomis vyksta Gdanske, Lenkija. Trimiesčiu vadinami Gdanskas, Sopotas ir Gdynia - tai sparčiai augantys miestai, kurių gyventojai dažnai keliauja į užsienį. Todėl Lietuvos pristatymai GTT parodoje yra išties svarbūs. šiemet Lietuvos turizmo informacijos centras (TIC) Varšuvoje kartu parengė specialų pristatymа turizmo įmonėms iš Pamarės regiono. Kelionių rengėjai susipažins su Lietuvos turizmo naujovėmis ir projektu „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“.

„Manau, kad Lenkijos pajūrio gyventojai ypač domėsis „Vilniaus – Europos kultūros sostinės“ programa, nes Vilnius ir Gdanskas yra miestai partneriai. Gdanske dažnai vyksta įvairūs renginiai, susiję su mūsų sostine, pavyzdžiui, Kaziuko mugė, – teigia O. Ožarenkova, Lietuvos TIC Varšuvoje direktorė. Tikimasi, kad apsilankę Lietuvos stende Gdansko gyventojai norės dar geriau pažinti mūsų šalį ir kultūrа.

Per turizmo parodas Lenkijoje vis dažniau prisistato atskiri Lietuvos regionai. „Džiugu, kad Gdanske Lietuvai atstovaus Alytaus turizmo informacijos centras, kuris pastaruoju metu deda daug pastangų pristatydamas savo regionа“, – sako O. Ožarenkova. – „Kaip rodo patirtis, jei parodoje šalis pristatoma ne tik bendrai, bet ir atskirais regionais, parodos lankytojų susidomėjimas yra žymiai didesnis.“

Lietuvos stende gausu informacijos apie mūsų šalies turizmo naujienas, vandens parkus Druskininkuose ir Vilniuje, sveikatingumo turizmа bei aktyvaus poilsio galimybes.

 

 

 

Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento

Atstovė spaudai

 

Daugiau informacijos:

Olga Oэarenkova
Lietuvos turizmo informacijos centro direktorė

Al.Ujazdowskie 12
00-478 Warszawa
tel.:+48 22 696 98 15
fax:+48 22 696 98 16
info@litwatravel.com
www.litwatravel.com

 

 Balio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.