Print »  

Lietuva – tarptautinės kontaktų mugės „MedANTOR“ dalyvė

2016-11-15

Lapkričio 17 d. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) kartu su Lietuvos spa, sveikatos ir medicinos turizmo paslaugas teikiančiomis įmonėmis dalyvaus 7-oje tarptautinėje medicinos ir spa turizmo kontaktų mugėje „MedANTOR“ Maskvoje (Rusijos Federacija). 

Tai – jau trečiasis Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo renginys užsienio rinkose. Pirmasis spalio 6 d. vyko Jekaterinburge (Rusija), antrasis spalio 27 d. vyko Minske ( Baltarusija).

„MedANTOR“ yra didžiausias tokio tipo renginys Rusijoje, kurio tikslas yra pristatyti užsienio medicinos ir sveikatinimo paslaugas Rusijos kelionių agentūroms. „MedANTOR”  kontaktų  mugę  globoja Nacionalinė Rusijos turizmo agentūrų asociacija. Praeitais metais mugėje dalyvavo daugiau nei 200 Rusijos išvykstamojo medicininio turizmo atstovų.  Dalyvavimas “MedANTOR” - tai unikali galimybė užmegzti ilgalaikę partnerystę su pagrindiniais Rusijos Spa ir medicinos turizmo organizatoriais ir tuo pačiu didinti iš Rusijos atvykstančių  sveikatos turistų skaičių.

Lietuvos sveikatos turizmo potencialą renginyje pristatys VTD, „Medicinos diagnostikos ir gydymo centro“, „Hotel Palanga Spa“, „Eglės sanatorija“, „Spa Vilnius“, Litcare, IDW Esperanza Resort, sveikatos centro „Energetikas“, Bendrosios medicinos praktikos, viešbučio „Vanagupė“, ABK Travel atstovai.

Kartu su Lietuva kontaktų mugėje dalyvaus ir Vengrijos, Slovakijos, Čekijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vokietijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Turkijos, Prancūzijos bei Šveicarijos sveikatos bei medicinos turizmo paslaugas teikiančios įmonės.

Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo renginį ( dalyvavimą kontaktų mugėje „MedANTOR“ ) VTD organizuoja lapkričio 17 d. viešbutyje „Ritz-Carlton Moscow“nuo 10:00 iki 17:00 val. (adresas: Tverskaya g.3, Maskva). Lietuvos sveikatos turizmo galimybių pristatymas 14:20-14:40 konferencijų salėje „Stambul“

Kitas Lietuvos sveikatos turizmo skatinamasis renginys planuojamas lapkričio 24 d. Bergene (Norvegija). Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.