Print »  

Lietuva – tarptautinės kontaktų mugės „MedANTOR“ dalyvė

2016-11-15

Lapkričio 17 d. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) kartu su Lietuvos spa, sveikatos ir medicinos turizmo paslaugas teikiančiomis įmonėmis dalyvaus 7-oje tarptautinėje medicinos ir spa turizmo kontaktų mugėje „MedANTOR“ Maskvoje (Rusijos Federacija). 

Tai – jau trečiasis Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo renginys užsienio rinkose. Pirmasis spalio 6 d. vyko Jekaterinburge (Rusija), antrasis spalio 27 d. vyko Minske ( Baltarusija).

„MedANTOR“ yra didžiausias tokio tipo renginys Rusijoje, kurio tikslas yra pristatyti užsienio medicinos ir sveikatinimo paslaugas Rusijos kelionių agentūroms. „MedANTOR”  kontaktų  mugę  globoja Nacionalinė Rusijos turizmo agentūrų asociacija. Praeitais metais mugėje dalyvavo daugiau nei 200 Rusijos išvykstamojo medicininio turizmo atstovų.  Dalyvavimas “MedANTOR” - tai unikali galimybė užmegzti ilgalaikę partnerystę su pagrindiniais Rusijos Spa ir medicinos turizmo organizatoriais ir tuo pačiu didinti iš Rusijos atvykstančių  sveikatos turistų skaičių.

Lietuvos sveikatos turizmo potencialą renginyje pristatys VTD, „Medicinos diagnostikos ir gydymo centro“, „Hotel Palanga Spa“, „Eglės sanatorija“, „Spa Vilnius“, Litcare, IDW Esperanza Resort, sveikatos centro „Energetikas“, Bendrosios medicinos praktikos, viešbučio „Vanagupė“, ABK Travel atstovai.

Kartu su Lietuva kontaktų mugėje dalyvaus ir Vengrijos, Slovakijos, Čekijos, Rumunijos, Bulgarijos, Vokietijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Turkijos, Prancūzijos bei Šveicarijos sveikatos bei medicinos turizmo paslaugas teikiančios įmonės.

Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo renginį ( dalyvavimą kontaktų mugėje „MedANTOR“ ) VTD organizuoja lapkričio 17 d. viešbutyje „Ritz-Carlton Moscow“nuo 10:00 iki 17:00 val. (adresas: Tverskaya g.3, Maskva). Lietuvos sveikatos turizmo galimybių pristatymas 14:20-14:40 konferencijų salėje „Stambul“

Kitas Lietuvos sveikatos turizmo skatinamasis renginys planuojamas lapkričio 24 d. Bergene (Norvegija). Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.