Print »  

Lietuvių desantas – didžiausioje Lenkijos turizmo parodoje

2007-11-05 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Spalio 24-27 d. Poznanėje (Lenkija) vyksta tarptautinė regionų ir turizmo produktų paroda “Tour Salon ‘07”. Lietuva joje pristatoma penktаjį kartа

Spalio 24-27 d. Poznanėje (Lenkija) vyksta tarptautinė regionų ir turizmo produktų paroda “Tour Salon ‘07”. Lietuva joje pristatoma penktаjį kartа.

šiemet mūsų šalies stendas yra didžiausias – 50 kv. m. – per visа dalyvavimo parodoje istorijа. “Tour Salon ‘07” ypač aktyviai dalyvauja Druskininkų
kurorto atstovai – dešimt dalyvių: viešbučiai “Druskininkai”, “SPA Vilnius”, “Violeta”, “Pušynas”, “Regina”, “Best Western Central”, sanatorijos “Eglė” ir “Belorus”, Druskininkų vandens parkas, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras ir kt. Lietuvai taip pat atstovauja Vilniaus miesto savivaldybė, Palangos, Neringos, Trakų, Kėdainių, Birštono turizmo informacijos centrai, kelionių organizatorius “Litamicus”, “žemaitės” viešbutis, Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos, Všį “Lietuvos turizmo plėtros agentūra”.

šiųmetė paroda, vykstanti jau aštuonioliktаjį kartа, lankytojų patogumui suskirstyta į temines ekspozicijas: sveikatos kurortų, SPA ir sveikatinimo centrų; verslo turizmo; pramoginių laivų bei ekstremalių kelionių ir įrangos.

 “Tour Salon” paroda Poznanėje – didžiausias ir svarbiausias turizmo visuomenės renginys Lenkijoje, vykstantis stambiausiame šalyje “Poznanskie” parodų centre. Organizatoriai tikisi, kad ateityje “Tour Salon” paroda pasieks didžiųjų pasaulinių ir Europos parodų lygį.

  “Mes stebime ženklų Lenkijos turistų srauto didėjimа. Vien tik per pirmuosius šešis šių metų mėnesius Lietuvos kolektyvinio apgyvendinimo įmonėse apsistojo kone 60 tūkst. lenkų turistų, t. y. beveik 25 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Paroda Poznanėje mums labai svarbi ne vien tik dėl galimybės pritraukti daugiau Lenkijos turistų, bet ir dėl šiame tarptautiniame renginyje gausiai dalyvaujančių kitų šalių kelionių organizatorių atstovų”, - sako Alvitis Lukoševičius, Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos direktorius.

 2006 m. parodoje apsilankė 20 tūkst. žmonių (13 proc. daugiau), jų tarpe – 7 tūkst. turizmo sektoriaus profesionalų, susirinko daugiau nei 700 dalyvių, stendų plotas išaugo 12 proc. 

Imantas Paliakas, 2108722

Atstovas žiniasklaidai

Valstybinis turizmo departamentas prie ūkio ministerijos

 

Daugiau informacijos:

 

Olga Ožarenkova, 48 22 696 9815

info@litwatravel.com

Lietuvos turizmo informacijos centras VaršuvojeTuristai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.